Poprzedni artykuł: Margaret naraziła się fanom. Tym razem naprawdę pokazała za dużo? Następny artykuł: H&M Loves Music: Moje Miasto 2019 - znamy szczegóły festiwalu

Panna młoda poprosiła przyjaciółkę o dość szokującą "przysługę"...

Kobieta, , tagi: panna młoda, ślub
Panna młoda poprosiła przyjaciółkę, żeby ta zrezygnowała ze swojej operacji plastycznej. Dlaczego?

Niektóre panny młode mają obsesję na punkcie swojego wyglądu w dniu ślubu. Są gotowe katować się ćwiczeniami, głodzić lub... w sekrecie tuczyć swoje druhny. Wszystko po to, żeby to właśnie one były najpiękniejszymi kobietami na swoich weselach. Jedna z użytkowniczek serwisu Reddit zdradziła na przykład, że jej szykująca się do ślubu przyjaciółka zwróciła się do niej z zaskakującą prośbą - poprosiła o przełożenie na później planowanej od dawna operacji plastycznej. Życzenie panny młodej wprawiło jej przyjaciółkę w konsternację i sprawiło, że... zaczęła uważniej przyglądać się innym zaproszonym na ślub gościom. I doszła do szokujących wniosków!

Fot.: iStock

Zobacz także: Nie uwierzycie, jaki "dylemat" ma ta panna młoda!

Niezwykła prośba panny młodej

Jedna z użytkowniczek popularnego serwisu Reddit opisała trudną sytuację, w jakiej się znalazła:

Moja operacja powiększenia biustu jest zaplanowana na koniec tego miesiąca. Marzyłam o niej od dawna i w końcu mam szansę i pieniądze, żeby zrealizować to moje marzenia - napisała kobieta. - Najwyraźniej jednak moja najlepsza przyjaciółka nie jest z tego zbyt zadowolona. We wrześniu wychodzi za maż, a ja jestem jej druhną. Jak dotąd wszystko było w porządku, ale wczoraj ona zapytała, czy nie mogłabym poddać się operacji powiększania biustu po jej ślubie. Byłam zaskoczona tym bardziej, że ona dobrze wie, że to jest dla mnie idealny moment na tę operację. Byłam ciekawa, dlaczego mnie o to poprosiła. A ona powiedziała, że chce być najseksowniejszą kobietą na swoim weselu i że z moimi nowymi piersiami mogę ją przyćmić. Powiedziałam jej, że jeżeli ma jej to tak przeszkadzać, to mogę założyć coś skromnego, i że nie będę przed wszystkimi "świecić" moim nowym biustem.

Odpowiedź druhny nie zadowoliła wymagającej panny młodej, która ewidentnie urażona, chłodno pożegnała się z przyjaciółką i sobie poszła. Tymczasem planująca operację plastyczną druhna zaczęła się zastanawiać i... dokonała zaskakującego odkrycia:

Pewne rzeczy zaczęły mieć sens - napisała kobieta. - Ona nie zaprosiła na swój ślub naszej wspólnej przyjaciółki, która jest piekielnie atrakcyjna. Byłyśmy w szoku, ale nie rozmawiałyśmy z nią na ten temat. Jej ślub, jej decyzja. Zamiast tego poprosiła swoje przyszłe szwagierki - bliźniaczki, które są dość pulchne - żeby zostały jej pozostałymi druhnami. One są urocze, ale panna młoda nazywała je za ich plecami wielorybami. Ona specjalne wybrała ludzi, których uważa za mniej seksownych niż ona. I ona nie chce, żebym ja wyglądała seksowniej. Nie wiem, jak się z tym czuję.

Fot.: Reddit

Zobacz także: Ten wizażysta z każdej panny młodej zrobi piękność!

Naszym zdaniem podejrzenia druhny są jak najbardziej uzasadnione - jej przyjaciółka tak bardzo boi się konkurencji innych atrakcyjnych kobiet, że gotowa jest zranić uczucia bliskich jej osób, nie zapraszając ich na swój ślub. Przyszła panna młoda chyba ma problemy z ego...

A wy co myślicie o jej zachowaniu?

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:54

Zobacz także

Nasze propozycje