Poprzedni artykuł: Ta Polka została uznana za najseksowniejszą sędzię piłkarską. Jest nap... Następny artykuł: Ma 83 lata, a wygląda o 20 lat młodziej. Oto babcia Kim Kardashian

Nie uwierzycie, co ten facet zrobił po nieudanej randce z Tindera

Kobieta, , tagi: randka, związek, tinder
Każdemu z nas chociaż raz zdarzyła się nieudana randka, ale to co zrobił ten chłopak wywołało burzę w sieci.

Randkowanie z ludźmi poznanymi przez aplikację randkową nie zawsze bywa łatwe, szczególnie gdy osoba, z którą rozmawialiśmy przez internet na żywo okazuje się kimś zupełnie innym. I nie chodzi nawet o fakt, że prezentowane na takich aplikacjach zdjęcia często bywają podrasowane w programie graficznym, lecz o to, że niemal za każdym razem przed poznaniem kogoś nowego idealizujemy jego osobę. Podświadomie tworzymy sobie perfekcyjny obraz kogoś kogo pragniemy, nie dopuszczając do siebie myśli, że nasze wyobrażenie może być mylne. Tak też było w przypadku nieudanej randki użytkowniczki Reddita.

Przeczytaj także: To właśnie te zawody są najseksowniejsze według Tindera! Też znajdujesz się w tej grupie?

Dziewczyna po spotkaniu z chłopakiem poznanym przez Tindera była na tyle rozgoryczona, że postanowiła podzielić się na Reddicie screenem wiadomości, którą od niego otrzymała po wyjątkowo nieudanym spotkaniu. Teraz to zdjęcie stało się hitem sieci. Dlaczego?

Co poszło nie tak?

Na Tinderze chłopak wydawał się być uroczy, szarmancki, czarujący, bardzo zainteresowany dziewczyną. Podczas randki również wykazywał nią zainteresowanie, nie pozwolił też zapłacić Brytyjce za drinka, mimo że dziewczyna bardzo na to nalegała. Niestety bariera językowa, jaka dzieliła użytkowniczkę Reditta i pochodzącego z Cypru chłopaka była dla niej na tyle irytująca, że po zakończonej randce dziewczyna przyznała, że nie ma ochoty na kolejną randkę.

Dziewczyna wysłała do chłopaka miłą, ale szczerą wiadomość, w której podziękowała mu za miły wieczór.

Nie czuję między nami chemii, dlatego nie będzie kolejnej randki. To było miłe spotkanie i życzę ci wszystkiego, co najlepsze – napisała.

Jednak takiej odpowiedzi, jaką otrzymała zupełnie się nie spodziewała! Chłopak na początku zaznaczył, że randka nie była udana, a kobieta nie jest zupełnie w jego typie. Czarę goryczy przelał fakt, że w dalszej części wiadomości chłopak zażądał, aby dziewczyna oddała mu 8,30 funtów (ok 40 zł) za drinka, którego postawił jej podczas spotkania. Dodał również, że miał nadzieję, że dziewczyna zamówi coś tańszego oraz dla porównania podał cenę swojego napoju i dane do przelewu.

Zdjęcie: Reddit

Przeczytaj także: Zbankrutowała przez... Instagram. 26-latka wydała fortunę, żeby zdobyć fanów

Kto powinien płacić na randce?

Spór dotyczący pokrywania wydatków na pierwszej czy kolejnej randce jest na tyle popularny, że stał się on przedmiotem badawczym wielu socjologów i psychologów. Jak wynika z badań dr. Davida Frederika, psychologa z Chapman University, przeprowadzonych na 17 tysiącach osób, większość ludzi kieruje się utartym schematem, według którego to mężczyzna powinien pokryć rachunek.

Zgodnie z konwenansami to mężczyzna powinien płacić na randce, jednakże równościowe koncepcje płeć nie powinna determinować tego, kto pokrywa wydatki za rozrywkę – mówi Frederik.

Według badań większość mężczyzn (84 proc.) i 58 proc. przyznało, że to mężczyzna pokrywa rachunek. Ponad połowa badanych kobiet (57 proc.) twierdzi, że oferuje dzielenie rachunku, choć wiele pań (39 proc.) skrycie liczy na to, że partner odrzuci ich propozycję i ureguluje rachunek. Niemal 44 proc. pań wyznało też, że bardzo martwi się o to, by mężczyzna nie oczekiwał od nich, by płaciły na spotkaniu. Co ciekawe, pomimo iż to panowie w większości pokrywają rachunek, to dwie trzecie z nich uważa, że kobiety również powinny dorzucić się do rachunku, a 44 proc. badanych panów jawnie podkreśla, że więcej nie umówiłoby się więcej z kobietą, która nigdy nie płaci na randce, lub nawet nie chce dorzucić się do rachunku.

Zatem użytkowniczka Reddita nie postąpiła źle proponując chłopakowi podzielenie rachunku. Jej jedyną „winą” było urażenie męskiej dumy niedoszłego partnera i odmówienie mu kolejnego spotkania, przez co została narażona na bardzo niemiłą i roszczeniową wiadomość z jego strony.

Przeczytaj także: Poszła nago na randkę z Tindera. Najzabawniejsze, że... chłopak nawet tego nie zauważył  

Co sądzicie o tej sytuacji? Czy chłopak powinien tak się zachować nawet jeśli targały nim emocje?

Zdjęcie: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:48

Zobacz także

Nasze propozycje