Poprzedni artykuł: Jagoda Judzińska z „Top model” urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? Następny artykuł: Agnieszka z „Googlebox” przeszła niesamowitą metamorfozę! Fani: „ma pa...

Nikola z „Top Model” opowiedziała o walce z chorobą swojej trzyletniej siostrzyczki. Jest lepiej?

Kobieta, , tagi: TVN, Top Model
Nikola Furman ze względu na chorobę trzyletniej siostrzyczki zrezygnowała z udziału w 8. edycji „Top Model”. Pierwszy raz od ogłoszenia decyzji wyznała, czy mała Amelka już czuje się lepiej. Dziewczyna zdradziła też, czy pojawi się w nowej edycji show TVN.

Nikola Furman była najmłodszą uczestniczką 8. edycji „Top Model”. 16-latka zachwyciła jurorów swoją determinacją, urodą  i naturalnością, a niektórzy wróżyli jej nawet wygraną show. Niestety w jednym z odcinków nastolatka oznajmiła, że została zmuszona do opuszczenia programu. Plotkowano wtedy, że 16-letnia Nikola Furman jest w ciąży, jednak nie trzeba było długo czekać na jej stanowisko w tej sprawie. Młoda modelka wyznała, że jej decyzja motywowana jest pogarszającym się stanem jej zdrowia oraz poważną chorobą jej trzyletniej siostrzyczki.

Kochani, mówiłam Wam o dwóch powodach mojej rezygnacji z programu – pierwszy to powody zdrowotne, a drugi to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki. Wraz z fundacją TipTop rozpoczynamy akcje "Ratujemy Amelkę". Bardzo Was proszę o udostępnienia linka do zbiorki i wsparcie naszej walki o moją siostrzyczką Amelkę – napisała Nikola na swoim Instagramowym koncie tuż po odejściu z „Top Model”.

Młodsza siostra Nikoli, Amelka, cierpi na mięsaka tkanki łącznej – bardzo złośliwy nowotwór, który należy leczyć operacyjnie oraz za pomocą chemio- i radioterapii.

Jak wygląda teraz życie Nikoli i jej rodziny? Aspirująca modelka postanowiła opowiedzieć o postępach w leczeniu małej Amelki w „Dzień Dobry TVN”. Zdradziła również, czy weźmie udział w kolejnej edycji „Top Model”.

Nikola Furman w „Dzień Dobry TVN” o chorobie swojej siostrzyczki

Nikola Furman była gościem „Dzień Dobry TVN”, gdzie z rozżaleniem wspominała moment, w którym dowiedziała się konieczności poddania jej trzyletniej siostrzyczki chemioterapii. Dziewczyna przyznała, że pomimo licznych wątpliwości i chęci zawalczenia o swoją przyszłość, zdecydowała, że rodzina jest dla niej najważniejsza.

W trakcie mojego pobytu w programie dowiedziałam się, że chemioterapia u Amelki będzie konieczna i stwierdziłam, że w tak trudnych chwilach, momentach dla całej rodziny nie czułam się na siłach, żeby w nim zostać – wspominała w programie śniadaniowym Nikola Furman.

Nikola przyznała, że decyzja nie była dla nie łatwa, ponieważ udział w programie był ziszczeniem marzeń nastolatki.

Miałam wątpliwości, czy zrezygnować, czy nie, bo taka szansa zdarza się rzadko. Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Cieszę się, że jestem z bliskimi. Ale nasze życie zmieniło się o 180 stopni - mówiła w „Dzień Dobry TVN” Nikola.

Jak przyznała Nikola, jej życie po rezygnacji z „Top Model” drastycznie się zmieniło. Mama dziewczyny większość czasu spędza z trzyletnią Amelką w Instytucie Matki i Dziecka, gdzie mała poddawana jest leczeniu.

Zobacz także: Jagoda Judzińska z „Top model” urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Nikola Furman wróci do „Top Model”

Podczas obszernego wywiadu w „Dzień Dobry TVN” Nikola została zapytana przez prowadzących, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika, czy planuje powrót do modelingu .

Życie pokaże. Myślałam o powrocie, bo udział w show dał mi dużą możliwość wbić się w ten świat. Rozważam pójście do nowej edycji - zdradziła nastolatka.

Trzymamy za nią kciuki i życzymy jej małej siostrzyczce szybkiego powrotu do zdrowia.

Myślicie, że Nikola Furman ma szanse zrobić karierę w modelingu?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2020, 16:00

Nasze propozycje