Poprzedni artykuł: 10 wielkanocnych dekoracji do 25zł! Następny artykuł: Zobacz film z gali KWC i urodzin Wizaż.pl

Umów się do fryzjera za pomoca... aplikacji!

Kobieta, , tagi: booksy, zarządzanie czasem, planowanie, aplikacja mobilna, przydatne aplikacje mobilne
Booksy to nowa aplikacja, dzięki której możliwe jest bezkolizyjne umawianie się na wizyty do manikiurzystki, fryzjera, masażysty, trenera personalnego czy fizjoterapeuty niezależnie do pory dnia, czy nocy.
booksy

My name is Booksy

Z własnego smartfona, za pomocą kilku kliknięć, możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla nas czasie. Co ważne, nie ma konieczności jej potwierdzania - nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu. Dodatkowo Booksy samo przypomni nam o planowanej wizycie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zanim wybierzemy w Booksy miejsce, do którego chcielibyśmy się umówić, możemy sprawdzić opinie innych klientów o danym miejscu i świadczonych usługach oraz samemu ocenić zabieg, z którego skorzystaliśmy. A jeśli okaże się, że wcześniej zarezerwowany termin przestanie nam odpowiadać, możemy go odwołać lub przełożyć bez konieczności tłumaczenia się - wystarczy kliknąć w ekran smartfona. 

Booksy blisko rok temu wtargnęło do USA, szybko odnosząc spektakularny sukces. Nadeszła pora na Polskę - teraz i w naszym kraju mogą korzystać z niej wszyscy Ci, dla których ważne jest decydowanie o swoim czasie i możliwość mobilnej zmiany planów. Booksy to modna aplikacja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom zabieganym. Jest bezpłatna dla każdego użytkownika i działa zarówno na systemie Android jak i IOS.

booksy

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.booksy.net

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje