Poprzedni artykuł: Czy w Polsce brakuje króla? 21 kwietnia urodziny obchodzi królowa Elżb... Następny artykuł: Ta kobieta schudła 70 kilogramów, bo wykluczyła z diety cztery popular...

Odmieniona Dominika Ostałowska! Zmieniła fryzurę i.. schudła?

Kobieta,
,
, tagi: dieta, fryzury gwiazd
Aktorka "M jak Miłość" nie ukrywa, że od jakiegoś czasu boryka się z problemami z wagą, jednak ostatnio wyraźnie promienieje.

Dominika Ostałowska w ciągu ostatnich dwóch lat mocno przytyła. Wszyscy zastanawiali się, co tak naprawdę się z nią dzieje i czy przypadkiem nie jest to skutek problemów zdrowotnych. Mówiło się bowiem, że aktorka boryka się z problemami z tarczycą.

Gwiazda "M jak Miłość" podjęła walkę o swoją figurę. Najpierw schudła 8 kilogramów na diecie kapuścianej, a potem przyznała, że przeszła na dietę pudełkową, która okazała się skuteczna.

Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry oraz metabolizm. Koledzy z teatru zauważyli, że zaczęłam tracić kilogramy. Z dnia na dzień jest coraz lepiej- mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Diety się opłaciły? Aktorka wyraźnie promienieje, zmieniła fryzurę - ma krótsze włosy i nowy kolor - i... zdaje się, że zrzuciła kilka kologramów. 

Nie jest to jednak pierwsza metamorfoza gwiazdy. Dominika Ostałowska ma tendencję do wahań wagi. Zobaczcie w naszej galerii, jak się zmieniała na przestrzeni lat. 

Czy waszym zdaniem efekty diety są widoczne? No i jak wam się podoba nowa fryzura gwiazdy?

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:59

Zobacz także

Nasze propozycje