Poprzedni artykuł: 5 sposobów na to, żeby seks... nie był nudny! Nie tylko w stałym związ... Następny artykuł: Kontigo - sieć sklepów kosmetycznych z wyjątkową obsługą świętuje 2. U...

Red Lipstick Monster wydaje nową książkę! Vlogerka zdradza w niej pomysły na...

Kobieta, , tagi: Red Lipstick Monster, książka, diy
Jedna z bardziej oryginalnych kobiet polskiego YouTube’a zdradziła wreszcie, o czym jest jej najnowsza książka. A my nie możemy się już doczekać, aż wpadnie w nasze ręce :).

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana w sieci jako Red Lipstic Monster, wydaje drugą książkę! Pierwszą - „Tajniki makijażu” - pokochały miłośniczki urody, więc z tą pewnie będzie podobnie! O czym jest nowa książka? RLM tym razem podpowiada, jak wykonać domowej roboty kosmetyki, a także gadżety, które posłużą nam także za prezenty dla bliskich.

Premiera jej najnowszej pozycji, czyli „Tajników DIY” odbędzie się 9 listopada. W Empiku można jednak przedpremierowo zakupić edycję specjalną tej książki. Wewnątrz znajdziesz nie tylko dotąd niepublikowane przepisy, ale również 16 dodatkowych stron. Możesz się nimi inspirować, ale również wycinać. Red Lipstick Monster przygotowała między innymi szablon maski, a także gotowe etykiety.

O czym jest nowa książka Red Lipstick Monster?

W „Tajnikach DIY” odkryjesz, jak zrobić wyjątkowe i aromatyczne kule do kąpieli. Te musujące kosmetyki z pewnością zadowolą każdą kobietę. Tym bardziej, że dzięki nim będziesz mogła stworzyć w łazience domowe SPA.

Ewa pokaże Ci również jak wykonać masło do ciała, którego zapach przywodzi na myśl letnie desery. Będziesz mogła również zrobić prywatny organizer. Na pewno pomoże Ci uprzątnąć biurko lub toaletkę. Wreszcie będziesz miała gdzie schować chociaż część kosmetyków ;)

Czy wy też marzycie o tej książce, tak samo jak my?

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/redlisptickmonster

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:28

Zobacz także

Nasze propozycje