Poprzedni artykuł: Czy Ula Chincz jest w ciąży? To dramatyczne wideo powinien obejrzeć ka... Następny artykuł: Niepokojące doniesienia o Katie Holmes - gwiazda schudła 10 kg w 2 tyg...

Lara Gessler przyszła na Bal Fundacji TVN z nowym partnerem

Kobieta, , tagi: związki, lara gessler
Na tegorocznym Balu Fundacji TVN - Nie Jesteś Sam, Lara Gessler pojawiła się ze swoim nowym partnerem. To pierwsze ich oficjalne wyjście. Pasują do siebie?

Od jakiegoś czasu spekulowano, że Lara Gessler ma nowego partnera, ale dopiero na Balu Fundacji TVN - Nie Jesteś Sam po raz pierwszy oficjalnie para pokazała się razem na czerwonym dywanie.
Przypominamy, że w zeszłym roku córka restauratorki przyszła na bal ze swoim ówczesnym mężem, ale ich małżeństwo przetrwało zaledwie 1,5 roku. Para rozwiodła się w maju tego roku, ale Lara wcale nie jest samotna. 

Polecamy:  Zobaczcie stylizacje gwiazd na Balu Fundacji TVN

Lara Gessler z nowym partnerem

Na balu TVN Lara Gessler pojawiła się z Piotrem, swoim nowym partnerem, który jest prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii. Do tej pory parę mogliśmy widywać na zdjęciach paparazzi. Zobaczcie, jak zaprezentowali się na oficjalnym wyjściu.

lara gessler z partnerem

Musimy przyznać, że para prezentowała się fenomenalnie. Lara zdecydowała się na dopasowaną, wyszywaną koralikami, prześwitującą kreację, jednocześnie mocno eksponującą jej biust oraz niezwykle długie nogi. Była to też jedna z najbardziej odważnych stylizacji. Z kolei jej partner postawił na frak, kamizelkę i spodnie w odcieniach szarości. Stylizację dopełnił szarym kapeluszem oraz czarnymi lakierkami.

Naszym zdaniem para doskonale do siebie pasuje. 

Jak wam się podoba kreacja Lary?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 20:38

Nasze propozycje