Poprzedni artykuł: Kim jest uczestniczka "Top Model", która dostała złoty bilet? Ma 30 la... Następny artykuł: Marta Manowska pokazała się w kostiumie kąpielowym. Reakcja fanów: 'Za...

Kuba Wojewódzki znowu zakochany? Jego nowa partnerka jest 34 lata młodsza

Kobieta, , tagi: Kuba Wojewódzki
Związek Kuby Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk już dawno jest nieaktualny. Dziennikarz pochwalił się w swoim programie nową miłością.

W najnowszym odcinku talk-show, król TVN-u postanowił zdradzić całkiem sporo jak na niego informacji z życia prywatnego. Plotki na temat nowej miłości dziennikarza pojawiły się już jakiś czas temu, ale Kuba Wojewódzki nigdy ich nie potwierdził. Zrobił to teraz na własnych zasadach - jak zawsze zresztą.

Kuba Wojewódzki znowu jest zakochany?

W najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego pojawiły się Agata Kulesza oraz Roksana Węgiel. W rozmowie z tą pierwszą, gwiazdor postanowił wyjawić, że jego romans z nową partnerką kwitnie, a najlepszym dowodem na to są słowa samego dziennikarza. Nowa partnerka gwiazdora ma 22 lata i studiuje medycynę, o czym nie omieszkał wspomnieć w znanym dla siebie stylu:

Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć – wyjawił Kuba.

Przyznał także, że nie musi z nią oglądać starych filmów z lat 70. czy 80., bo "Lot nad kukułczym gniazdem" czy "Top Gun" obejrzała już dawno z kimś innym – ze swoim ojcem:

Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie – wypalił Wojewódzki.

Jak wygląda nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego? Póki co jej wizerunek nie był jeszcze nigdzie publikowany, ale wiele wskazuje na to, że może to być kobieta, z którą został przyłapany na koncercie Phila Collinsa. W sieci pojawiły się też pierwsze zdjęcia paparazzi, na których widać, jak dziennikarz spaceruje z nową partnerką.

Trudno jednak stwierdzić, czy nie jest to kolejne zagranie medialne Kuby Wojewódzkiego. Już raz oszukał wszystkich, bo okazało się, że jego związek i ślub z Renatą Kaczoruk był od początku do końca wyreżyserowany. Wtedy również nie krępował się mówić o tym, jaki jest szczęśliwy, pokazywał nawet obrączkę na palcu. Niedługo po tym okazało się, że to wszystko zaplanowała marka Play, która stworzyła z nimi kampanię reklamową. 

Myślicie, że tym razem najsłynniejszy kawaler RP naprawdę jest wreszcie zakochany i ma zamiar się ustatkować?

Zdjęcie główne: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:43

Nasze propozycje