Poprzedni artykuł: VIVA! Photo Awards – NAJWIĘKSZY KONKURS FOTOGRAFICZNY W POLSCE ROSTRZY... Następny artykuł: Wydali 75 tys. złotych, żeby wyglądać jak Brad Pitt! Udało się?

Ułatwia prasowanie, oszczędza i jest inteligentna. Pralka naprawdę może być Twoją domową asystentką!

Kobieta, , tagi: pranie, Amica, pralka
W obecnych czasach nikt z nas nie pogardziłby osobistym asystentem. Praca, dzieci, obowiązki, no i jeszcze dom. Bardzo często ten ostatni element spychamy na ostatni plan. Na szczęście z pomocą przychodzą nam współczesne sprzęty domowe. Słyszałyście już o inteligentnych pralkach, które ułatwiają prasowanie, oszczędzają detergenty oraz ratują ubrania przed zafarbowaniem? Taka właśnie jest najnowsza pralka od Amica z linii Dream Wash.

Zmniejsza czas poświęcany na prasowanie

Jednym z najbardziej znienawidzonych obowiązków domowych większości osób jest prasowanie. Nowy model pralki od Amica DAW 8143 DSiBTO wyposażony jest w system Steam Touch, dzięki któremu prasowanie staje się dużo łatwiejsze, a w przypadku niektórych materiałów – zupełnie niepotrzebne. Już na etapie prania pralka usuwa do 70% zagnieceń.

Funkcja pary poprawia także efekty samego prania. Wnikająca pomiędzy włókna tkanin para rozluźnia je, co powoduje, że detergent może wniknąć głębiej. W efekcie, usuwa on nawet największe zabrudzenia i neutralizuje niepożądane zapachy.

Dba o Twoją skórę

Coraz więcej z nas ma także problemy z wrażliwością skóry. Zwracamy uwagę na produkty, których używamy i szukamy rozwiązań najbliższych naturze. 

A co z praniem? Dzięki systemowi SteamTouch, w który wyposażona jest pralka Amica, możesz mieć pewność, że ubrania są tak czyste, że nie podrażnią nawet delikatnej skóry. To zatem idealne rozwiązanie dla alergików, osób o wrażliwej skórze oraz rodziców małych dzieci

Oszczędza detergenty

Kolejną innowacją, którą zastosowano w pralce DAW 8143 DSiBTO jest system OptiDose do automatycznego dozowania płynu do prania i zmiękczania tkanin. Dzięki nowości od Amica nie musimy już każdorazowo zastanawiać się, jaka ilość płynu będzie odpowiednia – pralka zrobi to za nas. Dodatkowo, w dowolnym momencie możemy dokonać zmiany detergentu np. na proszek.

 

 

Wkładaj i wyjmuj, kiedy chcesz

A co, jeżeli w trakcie prania zorientujemy się, że zabrudzone jeansy wciąż leżą na dnie kosza na pranie? Lub, co gorsza, wśród wirującej w bębnie białej bielizny zauważymy czerwoną skarpetkę? System Add+ pozwala na otworzenie drzwi pralki bez konieczności wyłączania urządzenia – o tym, kiedy można dołożyć lub wyjąć ubrania poinformuje nas odpowiednia ikona na elektronicznym wyświetlaczu.

Optymalnie i efektywnie

Często nie zdajemy sobie sprawy, że niektóre programy prania wymagają większej lub mniejszej ilości ubrań w bębnie pralki. No cóż, nic dziwnego! Nie ma jednak co załamywać rąk. Pralka z linii Dream Wash wyposażona jest w system MaxLoad, który poinformuje nas o optymalnej ilości ubrań w zależności od programu, który wybieramy. 

MaxLoad to asystent użytkownika, dzięki któremu na wyświetlaczu widoczna jest informacja, jaki załadunek będzie właściwy dla danego programu. Pozwala to zoptymalizować działanie pralki, dzięki czemu pranie jest jeszcze bardziej efektywne.

Cicho i wydajnie

Nowość od Amica to obecnie jedna z najciekawszych propozycji, jeżeli chodzi o wybór pralki do domu. Urządzenie jest energooszczędne i pracuje bardzo cicho.

Linia Dream Wash obejmuje 9 modeli, spośród których klienci mogą wybrać pralki o pojemności 6 lub 7 kg. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne idą w parze z nowoczesnym designem.

materiał sponsorowany

 

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje