Poprzedni artykuł: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Następny artykuł: Dominika Gwit podzieliła się radosną nowiną: „Czas leci tak szybko!!!...

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki. Fani: 'Tyle kasy i taka twarz. Kto pani to zrobił?'

Zupełnie nowa twarz Agnieszki Radwańskiej nie spodobała się internautom. Tenisistka zupełnie siebie nie przypomina.

Tę wizytę w porannym programie "Pytanie na Śniadanie" Agnieszka Radwańska zapamięta na długo. Jej fani nie bez powodu nie mogą przestać rozpisywać się na temat jej wyglądu. Uwagi wcale nie skupiało to, co była tenisistka i jej mąż mieli do powiedzenia, ale twarz sportsmanki. Trudno nie zauważyć licznych ingerencji specjalistów medycyny estetycznej...

Co się dzieje z twarzą Agnieszki Radwańskiej?

Mimo że Agnieszka Radwańska już jakiś czas temu ogłosiła koniec kariery sportowej, dopiero teraz zdecydowała się na jej uroczyste podsumowanie. Razem z mężem, Dawidem Celtem, planują zorganizować dla niej wielki benefis. Gwiazda 21 maja rozegra pokazowe mecze w Krakowie z Angeliką Kerber i Karoliną Woźnicki. Rozmowa na ten temat zeszła jednak na drugi plan. Widzów zdecydowanie bardziej interesował "nowy wygląd" byłej tenisistki, który od kilku tygodni jest nieustannie krytykowany. Wystarczy spojrzeć chociażby na zdjęcia z "Tańca z Gwiazdami", w którym sporstmenka brała udział.

Nienaturalnie wydłużony podbródek, policzki okrągłe jak jabłka, dziwnie układające się usta oraz bardzo napięta skóra natychmiast rzucają się w oczy. Od tamtych zmian minęło jednak trochę czasu, bo Agnieszka Radwańska znowu wygląda zupełnie inaczej. Wielu widzów po emisji materiału w "Pytanie na Śniadanie", nie zostawiło na tenisistce suchej nitki.

Zobacz także:"Prawdziwe" twarze gwiazd są pełne niedoskonałości. Tych zdjęć nie da się zapomnieć

Słuchając jej wypowiedzi dochodzimy do wniosku, że zmiany w wyglądzie Agnieszki są na tyle znaczące, że ma problemy z wyraźnym mówieniem. Jej dykcja nigdy nie była perfekcyjna, ale wypowiadała się zdecydowanie wyraźniej. Teraz natomiast mówi bardziej "przez nos", przez co dźwięk jest jakby stłumiony.

Zdjęcia: Screen z pytanienasniadanie.tvp.pl

Do tego dochodzi również dość nienaturalny uśmiech i dość specyficzne układanie ust. Nawet kiedy tenisistka próbuje zachować kamienną twarz, kąciki ust są cały czas skierowane ku górze. W komentarzach na Facebooku pod materiałem "Pytanie na Śniadanie" pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Internauci postanowili też zacząć komentować najnowsze zdjęcia na instagramowym profilu Agnieszki Radwańskiej. Co piszą?

- Bardzo trudno Panią poznać po ostatnich zmianach...

- Coś Ty zrobiła z twarzą?

- Wyglądasz okropnie... Taka młoda piękna dziewczyna i tyle niepotrzebnych zmian.

- Tyle kasy i taka twarz. Kto pani to zrobił?

Jak widać opinie są dość jednostronne i nam również trudno ukryć zaskoczenie na widok najnowszych zdjęć tenisistki. Różnica między fotografiami sprzed jeszcze kilku miesięcy (nie mówiąc już o tych sprzed kilku lat) jest naprawdę ogromna. 

Zdjęcie: Ons.pl (2009 rok, 2015 rok) oraz Screen z pytanienasniadanie.tvp.pl

Mamy nadzieję, że Agnieszka Radwańska tym razem posłucha rad fanów i na jakiś czas zrezygnuje z poprawiania urody.

Zdjęcie główne: Instagram.com/aradwanska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:55

Zobacz także

Nasze propozycje