Poprzedni artykuł: #bottlecupchallenge to nowy hit na Instagramie. Wyzwanie podjęła nawet... Następny artykuł: Fotografuj, drukuj, udostępniaj dzięki nowym aparaton Canon z wbudowan...

3 książki dla kobiet - nowości wydawnictwa Edipresse

Kobieta, , tagi: książka dla kobiet
Co miesiąc na rynku pojawia się wiele nowych propozycji książkowych. Dzisiaj prezentujemy wam nowości wydawnictwa Edipresse.

Zastanawiacie się nad wyborem nowej lektury? Przychodzimy do was z pozycjami, które ostatnio pojawiły się w portfolio wydawnictwa Edipresse. Nie brakuje zmysłowych historii, jak również tych, od których włos może się zjeżyć. Jesteście gotowi na porcję kolejnych wrażeń? Oto, na jakie książki warto zwrócić uwagę w lipcu. 

L.J. Shen- "Szakal"

L.J. Shen,

Nagi surfer. Naciągacz, kłamca, złodziej i oszust. Z tego, co słyszałam, szantażuje bogaczy i podrywa ich żony dla kasy. I dlatego trochę dziwi mnie to, że kręci się koło mnie, chce przyjaźni, mojej pomocy, a co najdziwniejsze – wygląda na pokornego. Rzecz w tym, że zbuntowałam się przeciwko chłopakom. Wycięłam ich ze swojego życia. Na dobre. Ale Szakal to nie chłopiec, tylko mężczyzna, a ja zakochuję się w nim, tonę w jego słodkich, doskonałych kłamstwach.

Jesse Carter - Gorąca jak ognie piekielne, zimna jak lód. Nie wiedziałem o jej istnieniu, dopóki nie dostałem świetnej, opłacalnej propozycji. Ona jest jej częścią, małą zabawką, z którą mogę zabić trochę czasu. Jest moim zabezpieczeniem finansowym, środkiem do celu, skutkiem ubocznym niezłej umowy z jej ojcem, potentatem naftowym. Ale co więcej, Jesse Carter to twardy orzech do zgryzienia. I jeszcze nie wie, że mam wystarczająco mocne zęby.

Roma J. Fiszer- "Jutro zaczyna się dziś"

Roma J. Fiszer-

Słowa i czyny ranią, lecz zawsze można zawrócić ku prawdziwej miłości…

Ksawery przestaje widzieć dokoła siebie cokolwiek poza pracą. Nie widzi nawet tego, że jego żona Sonia, rozgoryczona lekceważeniem jej tęsknot i marzeń, wikła się w niebezpieczną grę. Kiedy spróbuje o Sonię zawalczyć, jest już za późno. Wkrótce otrzymuje od niej list, zawierający wyrok na ich związek
Mężczyzna, odbudowując relacje z córką, Pauliną, przypadkiem odkrywa w niej talent, o jakim oboje rodzice nie mieli pojęcia. Ten fakt, a także przeżyty z córką "kaszubski Armagedon", dadzą mu nadzieję, że lepsze jutro może zacząć się jeszcze dziś. Wystarczy wyjść mu naprzeciw…

Bolesny cierń można wyciągnąć także z serca.

Agnieszka Jeż i Paulina Płatkowska- "Jak przechytrzyć nieboszczyka"

Agnieszka Jeż i Paulina Płatkowska-

Czysta Chmielewska w nowej współczesnej wersji!

Dwie przyjaciółki po paru rozczarowaniach zagranicznymi all-inclusivami jadą na wakacje do Juraty. Rezerwują przez internet sielski domek i planują dwutygodniowy detoks od fejsbuków, instagramów, polubień etc.

Jest bosko! Nie do wiary, lecz dopisuje nawet pogoda. I naraz pośród tej sielanki w szopie na narzędzia panie znajdują trupa.

Z pewnego (umotywowanego!) powodu nie mogą zgłosić sprawy na policję. Zaczyna się istna komedia pomyłek, która doprowadzi Elwirę i Lucynę do… 1. zakochania (tę płochliwą); 2. otwarcia biura detektywistycznego Orient Express; 3. pewnej ciekawej intrygi, która połączy trójkę bohaterów (i wspólników!) po grób.

Według nas, te trzy pozycje na pewno zasługują na miejsce w wakacyjnym bagażu. Wybraliście już coś dla siebie?

zdjęcia: iStock

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:27

Nasze propozycje