Poprzedni artykuł: Co tak naprawdę myśli o tobie twój... masażysta? Polecamy 5 książek na... Następny artykuł: Takiej wersji hitu Adele jeszcze nie słyszałyśmy! Polskie dziewczyny p...

"Nowe oblicze Greya"- jest pierwszy zwiastun trzeciej części!

Kobieta,
,
, tagi: Nowe oblicze Greya
Za nami dopiero premiera "Ciemniejszej strony Greya", a producenci już podsycają oczekiwanie na kolejną część, która ukaże się dopiero w przyszłym roku! Będzie się działo?

Wasze emocje jeszcze nie opadły po seansie "Ciemniejszej strony Greya"? A może dopiero się nad nim zastanawiacie? Jeżeli nie potraficie się zdecydować, czy nadal was interesują losy Christiana i Anastasii, albo z drugiej strony nie możecie się doczekać kolejnej ekranizacji kultowej książki, to... zobaczcie ujęcia z "Nowego oblicza Greya"!

Polecamy także: Dakota Johnson i Jamie Dornan mają siebie dość? Zdradzili, jaka jest prawda!

Trzeba przyznać, że producenci mają rozmach. Trailery zawsze były wypuszczane dość wcześnie, ale takiego wyprzedzenia w związku z ostatnią częścią raczej nikt się nie spodziewał. Tymczasem na YouTube czeka na nas niespodzianka:

Teaser można obejrzeć także w kinie. Jest on pokazywany w trakcie pokazu "Ciemniejszej strony Greya".

Za reżyserię ostatniej części trylogii odpowiada James Foley, a scenariusz stworzył Niall Leonard. Na zapowiedzi widzimy m.in. suknię ślubną i sakramentalne "tak". 

Premiera "Nowego oblicza Greya" już 7 lutego 2018 roku. Planujecie już przyszłe Walentynki w kinie z Panem Greyem?:)

Polecamy także:  Całkowicie straciła pamięć, ale jej chłopak...zdobył jej serce po raz drugi! 

Foto:screen z YouTube

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:26

Zobacz także

Nasze propozycje