Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna jest zbyt... ładna? Nie zgadniecie, w czym jej przeszkad... Następny artykuł: Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Wiemy, który to miesiąc

Te NOWE pozycje seksualne pokochają faceci! Próbowałaś już... Wieży Eiffla?

Kobieta, , tagi: seks, związek
Chcesz, żeby twój partner zobaczył w tobie prawdziwą boginię seksu? Dzięki tym pozycjom na zawsze zapomnicie, co to nuda w łóżku.

Stwierdzenie, że faceci kochają każdy seks to tylko stereotyp. Podobnie jak my, pragną odkrywać swoją partnerkę, spełniać jej fantazje seksualne, a przede wszystkim eksperymentować. 

Przeczytaj także: 10 rzeczy, które nieziemsko podniecają facetów!

Nowe pozycje seksualne

Pomimo że tradycyjne pozycje „na pieska”, „łyżeczkę”, czy „misjonarza” dają wiele przyjemności i nasze matki, babki, czy prababki były z nich zadowolone, to takie ograniczanie się jedynie do kilku pozycji seksualnych to naprawdę nie jest dobry pomysł. On marzy o prawdziwej „kocicy”, która będzie zmysłowa, uwiedzie go i wręcz powali na kolana, a nie przysłowiowej „kłodzie”, która leży pod nim i czeka aż partner „zrobi, co ma zrobić”. I choć w tych klasycznych pozycjach nie ma nic złego, to warto czasem odważyć się na eksperymenty. 

Przeczytaj także: Jak sprawić, by to był najlepszy seks w waszym życiu?

Teraz na pewno zastanawiasz się nad tym, czy najbardziej upragnione przez mężczyzn pozycje seksualne będą wymagały od ciebie niemal olimpijskich akrobacji. Nie! Choć twój facet chętnie wypróbowałby z tobą szalone „YMCA” (kobieta stoi na głowie z szeroko rozchylonymi nogami, podczas gdy klęczący przed nią partner pieści ją oralnie), to wcale nie oznacza, że inne pozycje seksualne, które nie wymagają aż takich zdolności akrobatycznych, mu się nie spodobają.

W naszej galerii znajdziesz pozycje seksualne, na punkcie których oszaleje każdy facet. Orgazm? Gwarantowany!

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 maja 2019, 09:21

Zobacz także

Nasze propozycje