Poprzedni artykuł: Idealny pomysł na... randkę? Wyjątkowy koncert, w wyjątkowym miejscu!... Następny artykuł: Stefan Hula o włos od medalu - kim jest kobieta, która wspiera go najb...

Te książki wprawią cię w zmysłowy nastrój - idealne na Walentynki!

Kobieta, , tagi: książki, walentynki, nowości wydawnicze
Choć na zewnątrz mróz, w tym miesiącu atmosfera będzie naprawdę gorąca :)

Luty jest wprawdzie krótkim, ale bardzo emocjonującym miesiącem - wszystko za sprawą Walentynek, czyli święta wszystkich zakochanych. To świetny czas na chwile romantycznej zadumy - również nad odpowiednią lekturą.

Jakie książki przeczytać w lutym?

Nawet największe realistki w głębi duszy lubią historie o prawdziwej miłości - im więcej przeciwności musi pokonać głębokie uczucie, tym lepiej. Wówczas do ostatniej strony nie można przewidzieć, jak to się właściwie skończy... Powieść "Światło o poranku" Krystyny Mirek gwarantuje chwile wzruszenia, niepewności i... refleksji. I to na więcej, niż jeden wieczór.

Wolisz coś odważniejszego? "Bez pożegnania" Mii Sheridan i "Zmysłowa dziewczyna z miasta" Meredith White to coś dla ciebie - wciągające historie z wyraźną nutką erotyzmu, które sprawią, że długie zimowe popołudnia staną się pełne emocji. A to tylko niektóre z propozycji!

Zajrzyj do nasze galerii i sprawdź, na które nowości wydawnicze warto zwrócić uwagę w lutym!

Zobacz też: Walentynki w Biedronce - tak pięknej bielizny w dyskoncie jeszcze nie było...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 16:02

Zobacz także

Nasze propozycje