Poprzedni artykuł: Wzruszający gest Roberta Lewandowskiego. Kim jest chłopiec, który go... Następny artykuł: AVON dofinansuje 7000 badań USG piersi w ramach akcji 'Gabinety z Róż...

Gdzie najlepiej zjeść i najwygodniej przenocować w Polsce? Dowiecie się już w październiku :)

Kobieta, , tagi: książki, nowości wydawnicze
Jakie książki przeczytać w październiku? Podpowiadamy, na które nowości warto zwrócić uwagę!

Aromatyczna herbata, ciepły koc i ciekawa książka to idealni towarzysze chłodnych, jesiennych wieczorów. Przy dobrej lekturze czas mija szybciej i - przede wszystkim - przyjemniej. A nowości wydawniczych w październiku nie zabraknie!

Jakie książki warto przeczytać w październiku?

Ten miesiąc będzie wyjątkowo... smakowity. Zadba o to Mariola Bojarska-Ferenc, która wraz z synem Aleksandrem zabierze nas w kulinarną podróż pełną włoskich smaków - będziemy mogły z powodzeniem odtworzyć je we własnej kuchni. Coś specjalnego ma też dla nas Magda Gessler - ulubiona restauratorka Polaków w Przewodniku Poziomki 2017/18 wskazuje najlepsze restauracje i najwygodniejsze hotele w naszym kraju. Warto zerknąć, planując jesienny wyjazd na weekend!

Te z nas, które nie lubią zaglądać do kuchni, będą mogły wraz z Norą Roberts odwiedzić tajemnicze ranczo w Montanie lub przekonać się, jak będzie wyglądała końcówka podróży "Dziewczyny na miesiąc" - Mia Saunders ruszy do Hollywood, Nowego Jorku i Aspen. Gwarantujemy: nie zabraknie wrażeń! A to zaledwie ułamek literackich atrakcji, które czekają na nas w nadchodzących tygodniach. Macie ochotę na więcej?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie wszystkie propozycje nowości wydawniczych października!

Zobacz też: Anna Lewandowska w supermodnym swetrze z... sieciówki! O jaką markę chodzi?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:15

Zobacz także

Nasze propozycje