Poprzedni artykuł: Całe ciało pokryte zmarszczkami - choć trudno w to uwierzyć, ta kobiet... Następny artykuł: Tę parę ludzie zaczepiają na ulicy, bo są... najpiękniejsi na świecie?

Jakie książki zabrać na wakacje? Polecamy nowości wydawnicze!

Kobieta, , tagi: książki, nowości wydawnicze
Cała prawda o chirurgii plastycznej, pamiętnik hejtera a może... biografia gwiazdy dico-polo? Prezentujemy nowości wydawnicze lipca!

Początek lata to moment, gdy coraz częściej myślimy o wakacyjnych wyjazdach - wyciągamy z szafy walizki i planujemy, co w nie spakować. Zwiewne sukienki, krem do opalania, kostium kąpielowy... Jedno jest pewne: w tym wszystkim nie może zabraknąć... dobrej książki!

Jakie książki warto przeczytać w lipcu?

Lipiec zapowiada się bardzo gorąco - bez względu na to, co pokażą słupki termometrów. Wszystko to za sprawą Audrey Carlan i jej "Dziewczyny na miesiąc" - bohaterka książki kontynuuje pracę dziewczyny do towarzystwa, by spłacić drugą połowę długu. Co czeka ją w najbliższych miesiącach? Jedno jest pewne: nie będzie nudno.

W tym miesiącu poznamy też tajniki chirurgii plastycznej - doktor Elżbieta Radzikowska zdradzi, co tak naprawdę można zdziałać za pomocą skalpela. Fanki lżejszej tematyki z kolei będą mogły sięgnąć po biografię człowieka, którego znają wszyscy - jego nazwisko od kilku miesięcy ponownie wróciło na szczyty "list przebojów" ;)

Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie wszystkie nowości wydawnicze lipca!

Zobacz też: Masz 25 lat i jesteś singielką? I dobrze! Zobacz, w jakim wieku najczęściej wychodzimy za mąż!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:14

Zobacz także

Nasze propozycje