Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna pokazała 'syrenie uda'. Dlaczego tak bardzo spodobały si... Następny artykuł: Mikołaj Roznerski zakochany! Jego nowa miłość to... piękna i znana gwi...

Nowy Zniszcz ten dziennik - nadchodzi rewolucja!

Kobieta, , tagi: książki, Zniszcz ten dziennik
Pamiętacie "Zniszcz ten dziennik"? Kultowa pozycja wydawnicza właśnie powraca - będzie jeszcze bardziej kreatywnie!

Czy zniszczyłeś już swój dziennik? Niszczysz tylko okazjonalnie? A może jeszcze nigdy tego nie próbowałeś? W każdym przypadku przed tobą całkiem nowe, niezwykłe doświadczenie! Nadchodzi rewolucja! Nadchodzi nowy rozdział w historii kreatywnej destrukcji! Nadchodzi NOWY ZNISZCZ TEN DZIENNIK!

NOWY ZNISZCZ TEN DZIENNIK

To specjalny prezent na 10-lecie kultowego międzynarodowego bestsellera autorstwa kanadyjskiej artystki Keri Smith, który odmienił życie ponad 7 milionów ludzi na świecie i na zawsze zmienił tradycyjne postrzeganie książki.

Wypróbuj NOWY ZNISZCZ TEN DZIENNIK - teraz kolorowy i pełen nowych zadań, zmienionych poleceń oraz tych najbardziej ulubionych w innej wersji. Odkryj nowe wskazówki do przekształcania, modyfikowania i rozwijania swojej kreatywności!  Wyraź siebie w kolorze! Zbierz kolory i zmieszaj je z błotem, określ kolor swojego nastroju, rób kolorowe wyplatanki i testuj wszystkie barwy, które wpadną ci w ręce. Zanurz się, ubrudź i baw się!

materiał PR

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje