Poprzedni artykuł: Czarna lemoniada nowym hitem w sieci! Co to jest? I dlaczego jest tak... Następny artykuł: Makijaż dla... psów i kotów! Czy nowy trend z Japonii zawojuje także P...

Najmodniejsze selfie? To już nie zdjęcie twarzy, ale... Poznajcie TEN kadr!

Kobieta, , tagi: selfie instagram
Instagram i Facebook codziennie zalewa nowa fala selfie, ale teraz już nie chodzi o pokazanie twarzy, a o zoom na szczegół.

"Selfie" to jedno z najpopularniejszych słów na świecie. Niektórzy wykonują je dla żartu, inni zupełnie poważnie i przykładają do niego niezwykle dużą wagę. Nie jest to jednak zwykłe zdjęcie. W nim także obowiązują pewne trendy.

Zobaczcie także:  Masz problem z cerą? Uważaj na swój... telefon!

Chyba każdy pamięta słynne zdjęcie Dawida Wolińskiego z windy, które zapoczątkowało szał na wykonywanie podobnych w tym miejscu, a w zasadzie w odbiciu w lustrze.

Ostatnio wiele osób prezentuje swoje fotografie z użyciem filtrów ze Snapchata. Misie, pieski, czy wianki opanowały social media.

Wszyscy, którzy chcą wiedzieć, jak wykonać najmodniejsze selfie, powinny poznać najnowszy trend, czyli #ootd. Co w tym nowego? Należy skupić się na tym, co najbardziej chcemy pokazać: kolor, wzór, fakturę itp. Aby je wykonać, aparat należy trzymać nad sobą. Pozwoli to na uzyskanie "flat designu". Kadr zdjęcia powinien obejmować od okolic obojczyka do kolan, ale mogą to też być np. same nogi.

Na takowe zdjęcia zdecydowała się już m.in. Jessica Mercedes. Jak Wam się podoba ten trend na selfie? Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce. Pokochały je głównie blogerki modowe. 

Polecamy także:  Nowy hit na YouTube! ASMR- co to jest i dlaczego jest tak... przyjemne?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:22

Zobacz także

Nasze propozycje