Poprzedni artykuł: Nie tylko okulary przeciwsłoneczne! Poznaj gadżety, które powinnaś zab... Następny artykuł: Jak William traktował Kate na początku związku?

Khloe Kardashian zoperowała sobie nos? Aż trudno ją teraz rozpoznać

Operacja nosa wiele zmieniła w wyglądzie Khloe Kardashian. Jedni porównują ją do matki, a inni do... Michaela Jacksona.

Khloe Kardashian przez bardzo długi czas była uważana za najbrzydszą siostrę z klanu Kardashian-Jenner. Złośliwi nieustannie i do znudzenia obrażali jej figurę i styl. Uważali, że jest bezkształtna i przy siostrach wygląda na wielką i niezgrabną. Jednak od czasu gdy zaczęła ćwiczyć oraz przeszła na dietę, diametralnie się zmieniła. Bardzo schudła, wyrzeźbiła ciało, a teraz postanowiła nawet zoperować nos. Niestety nie można tutaj mówić o udanym zabiegu...

Khloe Kardashian zoperowała sobie nos

Nie da się nie zauważyć, że Khloe Kardashian od kilku miesięcy intensywnie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Wiele osób zastanawiało się, gdzie przez ostatnie dwa tygodnie podziewała się Khloe Kardashian. Celebrytka zniknęła z social mediów i nigdzie się nie pokazywała. Zagadka wreszcie została rozwiązana. W sieci krąży aktualne zdjęcie celebrytki z rozmowy z prawniczką, Laurą Wasser, która pomagała rozwieść się jej z Lamarem Odomem. Trudno niestety nazwać je korzystnym.

Na Twitterze niemal natychmiast rozpętała się burza. Pojawiły się przypuszczenia co do zabiegu, jaki mogła wykonać Khloe Kardashian. Wszelkie wątpliwości rozwiewa w tym temacie Polka należąca do Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Jak komentuje Anna Adamczyk, która prowadzi profil na Instagramie o nazwie @lekarka_w_wielkim_mieście:

Celebrytka w ostatnim czasie poddała się chirurgicznej korekcie nosa i... hmmmm. Jej nos nie był idealny. Mocno go konturowała... Teraz jest owszem szczuplejszy, a przy tym mocno zadarty - pisze na Instagramie.  

Internauci również zauważyli, że nos Khloe jest nie tylko mniejszy, ale też wyraźnie zadarty. Zmiana niektórym nie do końca przypadła do gustu. Niektórzy zwracają uwagę na to, że bardzo podobny nos ma Kris Jenner. W komentarzach możemy również przeczytać o porównaniach do Michaela Jacksona.

Zobacz także:Szczuplejszy nos bez skalpela? Powinnaś poznać tę sztuczkę

O ile jesteśmy w stanie zrozumieć, że jej garbaty nos mógł być powodem kompleksów, o tyle reszta zmian sprawiła, że Khloe zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Niedawno jej usta bardzo się powiększyły, w efekcie czego nie wyglądają zbyt naturalnie - są w dziwny sposób wykrzywione ku górze. Dzięki doświadczeniom młodszej siostry - Kylie - powinna wiedzieć, że częste wstrzykiwanie w usta kwasu hialuronowego w dużej ilości może sprawić, że będę krzywe.

W oczy rzuca się jeszcze jedna rzecz. Porównując zdjęcia Khloe oraz Kylie Jenner i Kim Kardashian nietrudno zauważyć, że wszystkie korzystają z usług tego samego specjalisty. Wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia - poprawki na twarzy wyglądają niemal identycznie

Zdjęcie: Instagram.com/kyliejenner; Instagram.com/khloekardashian; Instagram.com/kimkardashian

Te podobieństwa wcale nie wynikają z tego, że Khloe, Kylie i Kim są siostrami. Wystarczy spojrzeć na ich stare zdjęcia, aby zobaczyć, jak bardzo różnią się od siebie. Naszym zdaniem klan Kardashian-Jenner na czele z matką (Kris Jenner) zdecydowanie zbyt często sięga po pomoc zarówno chirurgów, jak i specjalistów medycyny estetycznej.

Zdjęcie: Ons.pl

Zdjęcie główne: Instagram.com/khloekardashian

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 stycznia 2020, 10:06

Nasze propozycje