Poprzedni artykuł: 7 dowodów na to, że 30-stka jest lepsza... niż 20-stka! Następny artykuł: Dziś mija druga rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Wspominamy naszą ik...

Cara Delevingne ma nowy tatuaż! Zobaczcie, jaki jest... duży

Kobieta, , tagi: tatuaż, Cara Delevingne
Tatuaże w świecie mody nie są zbyt mile widziane. Wielu projektantów traktuje tego typu malunki jak skazę na ciele. Czy nowy "nabytek" Cary to dobry pomysł?

Tylko te modelki z bardziej znanymi nazwiskami decydują się na ozdobienie ciała tatuażem. Jednak i one muszą uważać - przez zbyt szybko podjętą decyzję, ich kariera może legnąć w gruzach.

Jeśli jednak już spotykamy się z tatuażem na ciele modelki, jest on dyskretny. To niewielki rysunek wykonany w mało widocznym miejscu. Nierzadko używa się też białego tuszu zamiast czarnego, aby malunek nie rzucał się za bardzo w oczy.

Jest jedna gwiazda wybiegów, która ma całkiem sporą, jak na modelkę, kolekcję tatuaży, a ostatnio postanowiła ją powiększyć o kolejny. Cara Delevingne wybrała się do nowojorskiego studia Bang Bang. Tam stworzono rysunek, który po naniesieniu na skórę miał tworzyć iluzję optyczną. Brytyjska modelka ozdobiła na stałe kark parą oczu, które podążają za naszym wzrokiem.

@caradelevingne

Film zamieszczony przez użytkownika Bang Bang (@bangbangnyc)

Tatuaże Cary Delevingne

Nie da się ukryć, że Cara uwielbia modyfikować w ten sposób swoje ciało. Nowy tatuaż został wykonany nad całkiem sporych rozmiarów rysunkiem tradycyjnego, tajskiego sak yant tattoo.

Modelka ozdobiła również brzeg dłoni, gdzie znajduje się napis „CJD” (Cara Jocelyn Delevingne). Ma także rysunek lwa na palcu wskazującym oraz napis „silence” na nadgarstku.

Z kolei na podbiciu stopy ma kolejny napis: „Made in England”. Po wewnętrznej stronie lewej ręki wytatuowała sobie również imię matki – Pandora. Na zgięciu łokcia ma także rysunek głowy słonia. Żebra modelki zdobi liczba XII.

To tylko kilka rysunkowych ozdób, jakie Cara Delevingne postanowiła sobie wytatuować. Macie swoją ulubioną? :)

zdjęcia: ONS

Tymi kosmetykami osiągniesz makijaż w stylu Cary Delevingne

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 04:10

Zobacz także

Nasze propozycje