Poprzedni artykuł: Jest już żonaty, a może wciąż żartuje? Cała prawda o ślubie Kuby Wojew... Następny artykuł: Czekolada pomaga schudnąć? Tak! Jest tylko jeden warunek...

Naklejane tatuaże są już passe! Nowy trend ozdabiający ciało podbija internet

Kobieta, , tagi: body marbling
Wystarczy woda, farba i... sól. A efekt jest spektakularny! Poznajcie body marbling - takich stylowych malowideł jeszcze nie widziałyśmy.

Ten nowy trend w ozdabianiu ciała króluje głównie na festiwalach. Czym się charakteryzuje body marbling? To wrażenie wirujących kolorów przeniesione na skórę. Takie malowidła na ciele znane są od wieków w Chinach, teraz stały się bardzo modne jako nietypowa ozdoba. 

Jak się wykonuje kolorowe wzory? Naczynie zostaje napełnione wodą i farbą akrylową, która jest bezpieczna dla skóry. Kiedy w tej mieszaninie zanurzymy rękę lub nogę, zostają na nich odciśnięte finezyjne "obrazy".

Zobaczcie także:  Makijaż do szkoły dla chłopaka? 

Zapewne zastanawiacie się, jakim cudem farba utrzymuje się na skórze i nie spływa. Sekret tkwi w tym, że przed zanurzeniem ręki w farbie, najpierw trafia ona do wody z roztworem soli. Z kolei po pomalowaniu, należy malowidło powoli wysuszyć pod suszarką. 

Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce. Skusilibyście się?

Polecamy Wam także nasz fanpage Wizaz.pl Makijaż

Foto: Screen z YouTube

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:11

Zobacz także

Nasze propozycje