Poprzedni artykuł: Polska youtuberka opisała, jak ją upokarzano u ginekologa. Macie podob... Następny artykuł: Meghan Markle znowu powiedziała "NIE" królewskiej tradycji. Tym razem...

O kosmetykach pisze z pasją i właśnie wygrywa pudełko pełne nowości i hitów - Recenzentka Listopada 2018 wybrana

Kobieta, , tagi: kwc, recenzentki, konkurs
Społeczność Wizażanek z niecierpliwością czeka na ogłoszenie wyniku konkursu na Recenzentkę Listopada. Co miesiąc jury przygląda się pierwszej dziesiątce rankingu recenzentek i wybiera zwyciężczynię, której recenzje są rzetelne, zgodne z regulaminem oraz doceniane przez społeczność Wizaz.pl. Wiemy już, kto otrzyma niezwykłe pudełko!

Jej recenzje są bardzo szczegółowe, idealnie dopracowane pod wieloma względami i świetnie się je czyta. Recenzentka Listopada pisze z pasją i zgrabnie umieszcza w opiniach (często okraszonych zdjęciami) wiele istotnych informacji i osobistych spostrzeżeń. Dodaje nowe produkty do bazy i chętnie chwali inne recenzentki, doceniając ich pracę. Sama również zbiera mnóstwo pochwał od społeczności. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Recenzentką Listopada zostaje Rosiecka, która od kilku miesięcy utrzymuje się w czołówce rankingu. Gratulujemy!

Recenzentka listopada opisała już ponad 500 kosmetyków i zebrała ponad 2300 pochwał. Jesteśmy przekonani, że z przyjemnością wypróbuje kosmetyki ze specjalnie przygotowanej paczki z nagrodą.

Co zrobić, aby wygrać pudełko dla Recenzentki Miesiąca?

-Bądź aktywna na KWC!
-Pisz rzetelne, ciekawe recenzje, dzięki którym społeczność dowie się co sądzisz o wypróbowanych przez siebie kosmetykach.
-Doceniaj recenzje innych, które uznasz za najbardziej przydatne.
-Rób zdjęcia i dołączaj je do swoich opinii - doceniamy kreatywność.
-Nie oszukuj - sztuczne podbijanie miejsca w rankingu nie pomoże. Takich kont nie bierzemy pod uwagę.

Kochasz kosmetyki? Polujemy za Ciebie na najlepsze okazje!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:26

Zobacz także

Nasze propozycje