Poprzedni artykuł: Znany dziennikarz 22 lata temu - stare zdjęcia Marcina Prokopa robią f... Następny artykuł: Dorota Szelągowska szczerze o swojej ciąży: 'Zamieniam się w monstrum'

Odwołano wybory mistera w Meksyku, bo... kandydaci nie spełniali wymogów konkursu!

Kobieta,
,
, tagi: viral, konkurs piękności, wybory mistera
Wybory mistera zwykle cieszą się dużą popularnością, ale jeden z meksykańskich konkursów właśnie został odwołany - wszystko z powodu nie dość przystojnych kandydatów...

Mieszkańcy stanu Tabasco w Meksyku nie wyłonią w tym roku najprzystojniejszego mężczyzny ze swojego regionu - a przynajmniej nie oficjalnie. Wybory mistera Mr. Model po raz pierwszy w historii zostały odwołane jeszcze przed finałem. Powód? Zdaniem organizatorów po prostu... nie było z kogo wybierać.

Za brzydcy na konkurs piękności?

Choć do konkursu zgłosiła się pewna ilość kandydatów, żaden z nich ostatecznie nie otrzymał szansy zdobycia wymarzonego tytułu mistera. Osoby zajmujące się organizacją plebiscytu doszły do smutnego wniosku, że panowie nie spełniają wymogów imprezy - brutalnie rzecz ujmując, są nie dość przystojni. Z oficjalnego komunikatu wynika, że pretendenci nie sprostali też innym wymaganiom, takim jak wzrost (minimum 178 cm), wykształcenie (wyższe) i znajomość języka angielskiego.

Czy poziom rzeczywiście był aż tak niski? Sądząc po reakcjach internautów (większość raczej nie była zawiedziona odwołaniem imprezy), coś musiało być na rzeczy - ostateczną ocenę pozostawiamy jednak wam.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia niedoszłych misterów - czy rzeczywiście nie powinni startować w konkursie?

Zobacz też: Cały dzień na obcasach? Księżna Kate zdradziła swój trik...

Źródło zdjęcia głównego: Facebook

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:34

Zobacz także

Nasze propozycje