Poprzedni artykuł: Tym razem to już pewne. Hanna i Tomasz Lis rozstali się Następny artykuł: Zaskakująca moda na Instagramie. Pary robią sobie rozwodowe selfie

Wydały prawie 300 tysięcy zł, żeby wyglądać jak ulubiona modelka. Udało się?

Kobieta, , tagi: viral, operacje plastyczne, Katie Price
Matka z córką przeszły szereg kosztownych operacji, by upodobnić się do Katie Price. Rezultat jest szokujący.

Ofiary operacji plastycznych wykonywanych bez umiaru zwykle nie chcą się chwalić swoim wyglądem. Wyjątkiem są osoby bardzo zadowolone ze swojej metamorfozy, nawet jeśli jej rezultat jest delikatnie mówiąc... dyskusyjny. Te Brytyjki zainwestowały duże pieniądze, by wyglądać jak popularna modelka - czy to na pewno był dobry pomysł?

Wydały prawie 300 tysięcy zł, by upodobnić się do Katie Price

40-letnia Georgina Clarke i 22-letnia Kayla Morris to matka i córka, które łączy znacznie więcej niż więzy krwi. Panie mają wspólną pasję - zamiłowanie do operacji plastycznych, na które nie szczędzą ani czasu, ani pieniędzy. Implanty piersi, korekty nosa, zastrzyki z botoksu, powiększanie ust - lista zabiegów, którym się poddały jest naprawdę długa i... kosztowna. Brytyjki łącznie wydały prawie 300 tysięcy złotych, ale zrobiły to w konkretnym celu - chciały wyglądać jak ich idolka, modelka Katie Price.

Georgina i Kayla zgodnie twierdzą w wywiadach, że maksymalne upodobnienie się do uwielbianej gwiazdy było ich wspólnym marzeniem, a jego realizacja sprawiła im wiele radości. Odwiedzają razem nie tylko kliniki chirurgii plastycznej, ale także solarium i salony fryzjerskie (obie mają przedłużone włosy), a ich metamorfoza postępuje z miesiąca na miesiąc. Od dłuższego czasu nie przypominają dawnych siebie, a mimo to nie zamierzają przestać.

Georgina i Kayla w 2009 roku, przed pierwszymi zabiegami - źródło zdjęcia: DailyMail.co.uk

Jesteście ciekawe, jak wyglądają dzisiaj?Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się same - ze swojej strony ośmielimy się tylko stwierdzić, że naszym zdaniem efekt jest dość karykaturalny... Warto było? Dajcie znać w komentarzach, jaka jest wasza opinia.

Zobacz też: Działa lepiej niż filtry na Instagramie? Pierwsza partia tego kremu wyprzedała się w mgnieniu oka

Źródło zdjęcia głównego: Facebook

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:16

Zobacz także

Nasze propozycje