Poprzedni artykuł: Marina Łuczenko-Szczęsna grozi sądem. 'Mój brzuch jest traktowany jak... Następny artykuł: Melania Trump trafiła do szpitala! Pierwsza dama USA przeszła poważną...

Meghan Markle załamana! Ojciec nie poprowadzi jej do ołtarza. Wcale nie ze względu na stan zdrowia...

Tego nikt się nie spodziewał! Dosłownie na kilka dni przed ślubem na Meghan Markle dowiedziała się, że ojciec nie tylko nie poprowadzi jej do ołtarza, ale wręcz nie pojawi się na uroczystości.

Od samego początku jej królewskiego romansu rodzina dostarcza Meghan Markle samych problemów. Półtora tygodnia temu jej przyrodni brat, Thomas Markle Jr., publicznie zachęcał księcia Harry'ego do odwołania ślubu, ostrzegając go przed swoją "zarozumiałą i powierzchowną" siostrą. A kilka dni temu wybuchła kolejna afera - tym razem z udziałem ojca narzeczonej księcia.

Zobacz także: Brat Meghan Markle ostrzega rodzinę królewską przed... własną siostrą

Ojciec Meghan Markle zarabia na sławie córki

Najpierw w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać ojca Meghan na zakupach, u krawca i w kafejce internetowej, oglądającego zdjęcia córki i jej przyszłego męża. Niedługo później okazało się, że rzewne fotki były "ustawiane". Thomas Markle Senior umówił się z fotografem i za odgrywanie "ojca panny młodej" zgarnął niemałe honorarium.

Gdy jego pazerność została ujawniona, pan Markle spanikował.Postanowił nie narażać się na większą kompromitację i ogłosił, że nie tylko nie poprowadzi córki do ołtarza, ale wręcz nie pojawi się na jej ślubie. Powodem miał być podobno niedawny zawał serca i nawracające bóle w klatce piersiowej.

Meghan Markle załamana zachowaniem ojca

Zachowanie pana Markle to bolesny cios dla Meghan. Według nieoficjalnych informacji narzeczona księcia Harry'ego próbuje przekonać ojca do zmiany decyzji. O sprawie wypowiedział się też rzecznik Pałacu Kensington - rezydencji księcia Harry'ego i Meghan Markle.

To jest bardzo osobisty moment w życiu panny Markle, zaledwie kilka dni przed jej ślubem. Ona i książę Harry ponownie proszą o objęcie w tej trudnej sytuacji wyrozumiałością i szacunkiem także pana Markle - oświadczył rzecznik w rozmowie z dziennikarzem dziennika The Guardian.

Kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza? Prawdopodobnie jej matka, Doria Ragland. Chyba że Meghan uda się namówić ojca, żeby jednak pojawił Kaplicy Św. Jerzego... Jaką decyzję podjął pan Markle dowiemy się już w najbliższą sobotę, około godziny 13.

Zobacz także: Wiemy, jaką dietę przedślubną stosuje Meghan Markle. Nie odmawia sobie alkoholu!

A w czekacie w napięciu na królewski ślub?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 10:05

Zobacz także

Nasze propozycje