Poprzedni artykuł: W jakim miesiącu mamy największą ochotę na seks? Następny artykuł: Kinga Rusin skomentowała zdjęcie Anny Lewandowskiej i... przyznała się...

Ojciec odtwarza seksowne selfie swojej córki. Ma już dwa razy więcej obserwujących niż ona!

Kobieta, , tagi: instagram, viral, rodzice, selfie
Ten mężczyzna od miesięcy parodiuje zdjęcia swojej pięknej córki i dziś bije ją na głowie pod względem liczby fanów ;)

Ojcowie miewają specyficzne poczucie humoru, ale ten tatuś przebija wszystko - Burr Martin zyskał internetową sławę za sprawą oryginalnych fotografii, które publikuje na swoim Instagramowym profilu. Wszystko przez to, że odtwarza na nich selfie swojej córki!

Bitwa na selfie: ojciec vs. córka

Skąd pomysł na niecodzienne hobby? Pierwsza parodia miała powstać, gdy Burr zobaczył, że pod seksownym zdjęciem jego córki Cassie pojawia się dużo komentarzy pisanych przez zauroczonych mężczyzn. Żeby ostudzić ich zapał, zrobił sobie fotografię w podobnej pozie i opublikował ją z podpisem "A co ze mną, chłopaki?". I tak to się zaczęło.

Trzeba przyznać, że Burr wykazuje się sporą kreatywnością - jego parodie oddają nie tylko pozy i mimikę Cassie, ale także naśladują jej ubiór, a nawet makijaż. Oczywiście z przymrużeniem oka. Inicjatywa spotkała się z gorącym przyjęciem ze strony innych użytkowników - "złośliwy" tatuś zyskał ogromną popularność i ma dziś dwa razy więcej followersów niż córka! Jednak Cassie nie pozostaje w tyle - ostatnio z okazji Dnia Ojca dla odmiany to ona strollowała Burra. Wygląda na to, że oboje świetnie się tym wszystkim bawią :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najśmieszniejsze parodie wykonane przez Burra!

Zobacz też: Skrzypcowe biodra są hitem Instagrama - czy ty też masz takie?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:03

Zobacz także

Nasze propozycje