Poprzedni artykuł: Wcale nie miesiąc, a nawet pół roku? Eksperci prognozują, ile potrwa j... Następny artykuł: Nowe informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej zarażonej koron...

Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostaną rodzicami? Fani gratulują

Choć emisja 4. edycji budzącego wiele kontrowersji show „Ślub od pierwszego wejrzenia” dopiero się rozpoczęła, to fani programu nie mają wątpliwości, że jedna z par już niedługo przywita na świecie nowego członka rodziny. Oliwia naprawdę jest w ciąży?

TVN jest mistrzem budzących kontrowersje show. Takie formaty, jak „Big Brother”, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Damy i wieśniaczki”, „Dżentelmeni i wieśniacy”, „Projekt Lady” a ostatnio także „Hotel Paradise” cieszą się niezwykłym zainteresowaniem wśród widzów i choć opinie na ich temat są mocno podzielone, to właśnie te programy gwarantują stacji największą oglądalność. Do budzących wiele skrajnych emocji formatów możemy zaliczyć również show o niewinnie brzmiącej nazwie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który już od czterech edycji bawi i wzrusza do łez miliony Polaków.

Choć emisja ostatniej, 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” niedawno wystartowała, to jej fani już mają swoje teorie na temat związków par z zaaranżowanych małżeństw nieznanych sobie osób, które zostały dopasowane na podstawie licznych badań psychologicznych, biologicznych i antropologicznych. Według internautów jedna z par już spodziewa się potomstwa.

Oliwia i Łukasz z „ŚOPW” zostaną rodzicami?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” udowadnia, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe, jak te z wyboru. Idealnym przykładem są m. in. Anita i Adrian, którzy po zakończeniu programu wzięli ślub kościelny i niedługo po nim doczekali się pierworodnego synka Jerzego. Teraz para po raz kolejny spodziewa się dziecka. W kuluarach mówi się też o tym, że kolejna para z show niedługo zostanie rodzicami. Mowa o Oliwii i Łukaszu z najnowszej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Zdjęcie: Facebook

Mimo, że szczegóły na temat relacji pomiędzy „telewizyjnymi” małżonkami nie mogą ujrzeć światła dziennego przed zakończeniem emisji programu, fani już podejrzewają, że historia Oliwii i Łukasza może być równie szczęśliwa, jak ta Anity i Adriana.

Na instagramowym profilu mamy Łukasza pod zdjęciem młodej pary pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że niedługo jej rodzina się powiększy.

Pani Aniu, gratuluję wnuka/wnuczki już niedługo – pisze jedna z fanek

Gratuluję dziecka – dodaje inna.

Zarówno małżonkowie, jak i ich rodzina, zgodnie z zapisami umowy podpisanej ze stacją TVN, nie mogą jeszcze zdradzać tego, co wydarzy się pomiędzy młodą parą.  Cóż, pozostaje nam więc śledzić najnowsze odcinki programu, które emitowane są w każdy piątek o godz. 21:00 na antenie TVN 7.

Myślicie, że Oliwia i Łukasz naprawdę spodziewają się dziecka?

Zdjęcie: Facebook

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 00:12

Nasze propozycje