Poprzedni artykuł: To koniec małżeństwa Michelle i Baracka Obamy? Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za stopy

Paweł z "Love Island" każe Monice powiększyć piersi

Kobieta, , tagi: love island
Paweł w bezpośredni sposób odpowiedział na komentarz fanki, która zapytała o piersi Moniki. Zadeklarował, że jest fanem sztucznego biustu i chciałby, aby Monika była posiadaczką silikonowych dużych piersi. Przesadził?

Choć w programie nikt im nie dawał szans na realny związek, Monika i Paweł nadal są razem. Mało tego, mają wobec siebie bardzo poważne plany. Wspólnie spędzają każdą wolną chwilę, a Paweł poznał już nawet mamę Moniki. Jakiś czas temu para zaadoptowała wspólnie dwójkę uroczych piesków. Wydaje się, że ich związek to prawdziwa sielanka. 

Zobacz także: Monika zdradziła urodowe kulisy programu "Love Island"

Paweł z "Love Island" chce, żeby Monika powiększyła piersi

Wszyscy, którzy śledzili losy uczestników "Love Island" wiedzą, że Monice trudno było otworzyć się na miłość na wyspie. Dopier gdy do programu dołączył Franek, jej zimne serce nieco drgnęło. Niestety, mężczyzna odrzucił jej zaloty. Wtedy do akcji wkroczył Paweł i pocieszył zranioną Monię. Okazuje się, że to był sposób na zburzenie muru, który zbudowała wokół siebie dziewczyna. Cały proces otwierania na siebie Moni, Paweł chciał zobrazować sesją, którą zamieścił na Instagramie.

Pod postem z półnagą sesją jedna z fanek w niemiły sposób zapytała o to, gdzie znajdują się piersi Moniki. Paweł bardzo szybko odpowiedział:

Spokojnie, zrobi się - napisał.

Okazuje się, że Paweł namawia Monikę do zabiegu powiększania piersi. Zadeklarował, że akceptuje ją w stu procentach taką, jaka jest, jednak jego zdaniem jeśli można coś poprawić, to warto to zrobić. Co więcej, pokusił się o stwierdzenie, że każda kobieta która ma małe piersi, ale miałaby możliwość ich powiększenia, bez wahania by to zrobiła. Dodał także, że lubi sztuczne piersi i to jak wyglądają w obcisłych sukienkach bez ramiączek.

Warto przypomnieć, że Monika już w programie wspominała o tym, że myśli o powiększeniu biustu. Paweł jest więc bardzo za tym, aby jego partnerka poddała się operacji.

Uważacie, że powinna to zrobić?  

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 18:21

Nasze propozycje