Poprzedni artykuł: Szczypią cię oczy na basenie? To wcale nie chlor. To coś znacznie gors... Następny artykuł: Konkurs: przegoń nudę i wygraj fantastyczne nagrody!

Ludzie wyśmiewali się z jej nosa. Operacja zmieniła ją w piękną kobietę!

Kobieta, , tagi: operacja plastyczna
Ludzie nazywali ją Pinokiem, wyśmiewali. Nie wiedzieli, że Pamela Ichard jest chora. Operacja plastyczna nosa zmieniła jej życie!

Prze 15 lat życia Pamela Ichard nie myślała o operacji nosa. Ale po 15 urodzinach jej nos zaczął rosnąć. I nie była to subtelna różnica... Nos osiągnął wielkie rozmiary i zamienił w czerwoną bulwę. Ludzie wyśmiewali się z nastolatki, zamieniając jej życie w koszmar. Pamela nie mogła na siebie patrzeć. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że zmiana jest spowodowane przewlekłą chorobą skóry o nazwie rhinophyma, której następstwem jest guzowatość i przerost nosa. Jedną z metod jej leczenia jest zabiegu usunięcia powstałych zmian i przeszczep skóry, która zakryje ubytki.

Polecamy:  Sztuczne piersi z... odzysku? Nie uwierzycie, co wystawiono na aukcji

Pamela zdecydowała się na operację. Słusznie! Kobieta znów może się cieszyć zgrabnym nosem, podobnym do tego, jaki miała przed pojawieniem się zmian chorobowych. Jest najlepszym dowodem na to, że w niektórych przypadkach zabiegi poprawiające urodę są zbawieniem. 

Obejrzyjcie także materiał video dokumentujący drogę Pameli do lepszego wyglądu. 

Z podobną chorobą borykał się polski dziennikarz, Rafał Bryndal, z którego też swego czasu naśmiewano się z powodudużego i niekształtnego nosa. On również przeszedł zabieg chirurgiczny i teraz na ściankach pojawia się w zupełnie nowej wersji. Aż trudno go rozpoznać! 

Co sądzicie o tych metamorfozach?

Polecamy:  Kompleks bladej skóry leczyła w solarium. Ten niezdrowy nawyk sprawił, że omal nie umarła...

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:34

Zobacz także

Nasze propozycje