Poprzedni artykuł: Ułatwia prasowanie, oszczędza i jest inteligentna. Pralka naprawdę moż... Następny artykuł: Nastoletnia Mania z 'Przepisu na życie' teraz ma 26 lat. Jest piękną k...

Wydali 75 tys. złotych, żeby wyglądać jak Brad Pitt! Udało się?

Kobieta, , tagi: operacje plastyczne
Bliźniacy Mike i Matt Schlepp marzyli o tym, by wyglądać jak ich ukochany aktor Brad Pitt. I choć wszyscy twierdzą, że nie osiągnęli celu, bracia są szczęśliwi!

Przeraziła was metamorfoza Sahar Tabar, która przeszła 500 operacji plastycznych, by wyglądać jak Angelina Jolie?  Znalazłyśmy dla was podobny przypadek - tym razem młodzi bracia chcieli wyglądać, jak ich ulubiony aktor - Brad Pitt. Co więcej, Mike i Matt Schlepp zgodzili się, by ich metamorfozę pokazano w programie MTV „I Want a Famous Face". Nie, wcale nie chodziło o sfinansowanie operacji! Jak zapewniało szefostwo MTV, bracia sami zapłacili za wszystkie zabiegi - ok. 75 tys. zł!

Jakie operacje przeszli bracia Schlepp?

20-letni Mike i Matt Schlepp przeszli operacje nosów, wszczepili sobie implanty w policzki i podbródki, zrobili sobie nowe zęby, rozjaśnili włosy. Zabiegi były nie tylko kosztowne, ale i bolesne - przez dwa miesiące bracia mogli jeść tylko papki.

Jaki był efekt?

Bliźniacy wyglądający jak Brad Pitt

Źródło: MTV

Brad Pitt

Czy są podobni do swojego ulubieńca?

Naszym zdaniem nie bardzo... Ale sami bracia byli bardzo zadowoleni z metamorfozy. Po operacjach twierdzili, że nigdy wcześniej nie oglądało się za nimi tyle kobiet... Mieli też nadzieję, że metamorfoza pomoże im w karierze - byli początkującymi aktorami.

Cóż, od operacji Matta i Mike'a Schleppów mineło trochę czasu i jakoś słuch o nich zaginął... Chyba jednak operacje nie okazały się dobrym sposobem na karierę.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:15

Zobacz także

Nasze propozycje