Poprzedni artykuł: Pamiętacie 'Frytkę' z 'Big Brothera'? Porzuciła wulgarny wizerunek i z... Następny artykuł: Idealny pomysł na... randkę? Wyjątkowy koncert, w wyjątkowym miejscu!...

Płaski brzuch już nie wystarczy? Nie zgadniecie, co teraz poprawiają sobie kobiety

Na taki zabieg zdecydowała się m.in. Kim Kardashian. Dobry pomysł czy... przesada?

Każda z nas chce mieć płaski brzuch, ale okazuje się, że dla niektórych to za mało. Potrzeba posiadania perfekcyjnego ciała sięga już tak daleko, że gwiazdy operują sobie... pępki.

Plastyka pępka - popularny trend wśród gwiazd

Czasy, gdy w klinikach chirurgii plastycznej dominowały operacje powiększania piersi są dawno za nami - współczesne kobiety coraz częściej decydują się na poprawki nawet najbardziej niepozornych części ciała. Pisałyśmy o korekcji uszu i nowej modzie na usta w kształcie skrzydeł mewy, jednak zaskakujących pomysłów na poprawę wyglądu jest znacznie więcej. Jednym z nich są operacje plastyczne pępka.

Choć w pierwszej chwili brzmi to dziwnie, plastyka pępka jest popularniejsza niż mogłoby się wydawać - do chirurgów plastycznych zgłasza się coraz więcej klientek, które są niezadowolone z wyglądu charakterystycznego wgłębienia. Przeważnie chodzi o korektę nieestetycznych zmian, które są pozostałością po ciąży lub konsekwencją dużych wahań wagi, ale nie tylko. Część kobiet chce po prostu poprawić naturę, by móc prezentować perfekcyjny brzuch w bikini lub crop topach.

Istnieją różne metody "podrasowania" pępka - jednym z zabiegów jest chirurgiczne wycięcie nadmiaru skóry, by zmniejszyć wgłębienie i udoskonalić jego kształt. Szwy zakłada się wewnątrz pępka, dzięki czemu na brzuchu nie zostają widoczne blizny. W niektórych gabinetach korzysta się też z lasera frakcyjnego, którego światło stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawia się napięcie i wygląd skóry.

Plastyka pępka jest popularna zwłaszcza w świecie show biznesu - do zrobienia sobie takiej operacji przyznaje się Kim Kardashian, a jej ciężarna siostra Khloe już rozważa wykonanie zabiegu po porodzie. "Poprawione" pępki mają też m.in. Britney Spears i Nicki Minaj.

Zobacz też: Apteczny kosmetyk, z którym nie rozstają się Francuzki i Anja Rubik - niezastąpiony zimą!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram oraz Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 16:42

Zobacz także

Nasze propozycje