Poprzedni artykuł: Kostka myjąca Dove ma już 60. lat! Następny artykuł: 'Prawdziwe' twarze gwiazd są pełne... niedoskonałości. Tych zdjęć dług...

Przeszła kilkadziesiąt zabiegów i operacji plastycznych, by... zadowolić chłopaka

Kobieta, , tagi: związki, viral, operacje plastyczne
Dziś wygląda całkiem inaczej i żałuje, że dała się na to namówić... Czy jakikolwiek mężczyzna jest wart takiego poświęcenia?

Ofiary operacji plastycznych rzadko przyznają, że popełniły błąd, jednak ta dziewczyna głośno mówi, że powinna darować sobie wykonane modyfikacje. 22-letnia mieszkanka Hong Kongu przeszła kilkadziesiąt zabiegów, które diametralnie zmieniły jej twarz. Wszystko to dla... chłopaka.

Zrobiła sobie operacje plastyczne, by zadowolić chłopaka

Berry Ng przez dwa lata regularnie odwiedzała kliniki chirurgii plastycznej i gabinety medycyny estetycznej, by "dodać sobie urody". Były partner dziewczyny twierdził, że jest mniej atrakcyjna od większości kobiet, stawiając jej za wzór zachodnie fotomodelki. Aby zadowolić "ukochanego", Berry zaczęła modyfikować swój wygląd - m.in. powiększyła sobie usta, wypełniła policzki, a także zoperowała nos i powieki. Zdecydowała się też na operację powiększenia piersi, bo jej chłopak skarżył się, że są "za małe".

Moment oprzytomnienia przyszedł, gdy po wszczepieniu implantów biustu, matka Ng płakała przy jej łóżku, mówiąc, że wcale nie musiała się tak zmieniać - przecież zawsze była piękna. Być może gdyby Berry usłyszała to w odpowiednim momencie od partnera, nigdy nie odwiedziłaby gabinetu chirurga. Niestety, nigdy do tego nie doszło - dziewczyna zrozumiała swój błąd i zdecydowała się z nim zerwać. I, nie mając wyboru, zaakceptować swój nowy wygląd.

Źródło zdjęć: YouTube oraz Instagram

Dziś Berry otwarcie przyznaje, że gdyby mogła cofnąć czas, nie zdecydowałaby się na te wszystkie operacje. Ponieważ jednak nie jest w stanie odzyskać "dawnej" twarzy, wykorzystuje swoją popularność vlogerki, by promować samoakceptację i ostrzegać innych ludzi przed popełnianiem podobnych błędów. W końcu każdy z nas jest wyjątkowy taki, jaki się urodził - to właśnie możliwość bycia sobą sprawia, że jesteśmy piękni.

Zobacz też: Córka Jennifer Lopez odwiedziła ją na planie filmu. Bardzo wyrosła i jest tak piękna, jak mama!

Źródło zdjęcia głównego: YouTube oraz Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:19

Zobacz także

Nasze propozycje