Poprzedni artykuł: Konkurs! Napisz, za co kochasz kino i wygraj fantastyczne nagrody! Następny artykuł: Perfumy nawet 100 zł taniej? Wiemy, gdzie takie kupić w prezencie na D...

Te pieszczoty doprowadzą cię do niezapomnianego orgazmu

Kobieta, , tagi: seks, związek
Dzięki tym sztuczkom osiągniesz maksimum rozkoszy. Koniecznie wypróbuj je z partnerem!

O kobiecym orgazmie krąży wiele mitów. Jedni uważają, że można go osiągnąć jedynie podczas długiego i namiętnego seksu, inni stawiają na szybki i intensywny stosunek. Niestety, nie każda z nas jest w stanie go osiągnąć przy każdym zbliżeniu.

Przeczytaj także: Te nowe pozycje seksualne pokochają faceci!

Kochasz się z partnerem i jest naprawdę bosko. Czujesz, jak jego dotyk pochłania całą ciebie, łapczywie zapamiętując każdy fragment, każdy centymetr, a nawet milimetr twojego ciała. Jego pełne pasji i uczucia pocałunki lądują na twojej skórze i… nagle koniec. On szczytuje, a ty masz wrażenie, że czegoś ci brakuje. Po raz kolejny on osiągnął upragniony orgazm, podczas gdy ty zastanawiasz się co jest nie tak, że nie czujesz tego zniewalającego mrowienia, które przeszyłoby dosłownie całe twoje ciało. Jeśli tak, jak większość kobiet nie osiągasz orgazmu podczas każdego stosunku, koniecznie zaproponuj partnerowi sztuczki, dzięki którym przeżyjesz niezapomniany orgazm sutkowy. Uwaga! Niektóre kobiety uważają, że jest o niebo lepszy od orgazmu podczas penetracji.

Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

Orgazm sutkowy i jego intensywność uzależniony jest w dużej mierze nie tylko od dopasowania seksualnego partnerów, ale również dnia cyklu. Przed menstruacją sutki stają się wrażliwsze, dlatego to doskonały moment na wypróbowanie tych trików, dzięki którym twój ukochany doprowadzi cię do wrzenia. Warto jednak pamiętać o tym, że aby osiągnąć orgazm sutkowy, twój kochanek powinien wykazać się delikatnością i cierpliwością, ponieważ pełną rozkosz poczujesz dopiero wtedy, gdy pieszczoty będą odpowiednio dawkowane.

Przeczytaj także: Jak sprawić, by to był najlepszy seks w waszym życiu?

W naszej galerii znajdziesz triki, dzięki którym osiągniesz maksimum przyjemności.

Dzięki tym olejkom pieszczoty dadzą wam jeszcze więcej rozkoszy:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 06:58

Zobacz także

Nasze propozycje