Poprzedni artykuł: W święta przesadziłaś z jedzeniem? Oto ekspresowe diety, które pomogą... Następny artykuł: Ewa Chodakowska zostanie mamą? Kiedy planuje urodzić?

Otylia Jędrzejczak spodziewa się dziecka? Jej wpis na Facebooku sporo zdradza!

Kobieta, , tagi: ciąża
Fani nie mają wątpliwości i już gratulują Mistrzyni Olimpijskiej.

Otylia Jędrzejczak niedawno obchodziła 33-urodziny i z tej okazji postanowiła opublikować zdjęcie z podziękowaniami. Napisała, że bardzo dziękuję wszystkim fanom za życzenia oraz pluszaki, które otrzymała, bo niedługo na pewno się przydadzą. Informację o tym, że jest w ciąży ma ponoć także zdradzać obrazek niemowlęcej butelki wyświetlający się w opisie do zdjęcia.

Kochani kolejny roczek wskoczył ;))) Dziękuję wszystkim za życzenia, buziaki itd Będę zdrowa i dalej konsekwentnie realizowała swoje marzenia ;) Dostałam od dzieci podczas zawodów piękne maskotki :) Dziękuje bo niedługo bardzo Nam się przydadzą .... :) #urodzinki #pięknezmiany #happy  ❤️ ❤️

A skoro już kilka lat temu zakończyła karierę sportową, to można powiedzieć, że wreszcie nadszedł odpowiedni czas na macierzyństwo. Od pewnego czasu Otylia jest przecież zakochana. Nie zdradziła kim jest ukochany, ale pochwaliła się, że ma kogoś, z kim może obecnie dzielić życie:

Powiedzmy, że mam kogoś, z kim mogę dzielić się problemami. I to jest najważniejsze. Potrafimy rozmawiać ze sobą, mimo że nie łączy nas praca. Ja teraz czerpię z życia pełnymi garściami i nie zastanawiam się, co będzie jutro. Życie jest na to zbyt piękne i krótkie - mówiła w Twoim Imperium.

Mimo że dość długo ukrywała związek to finalnie pokazała zdjęcie Pawła na Instagramie. W naszej galerii możecie zobaczyć ich wspólne fotografie.

A my nadal czekamy oczywiście na oficjalną informację, potwierdzającą ciążę Otylii Jędrzejczak :).

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 17:23

Zobacz także

Nasze propozycje