Poprzedni artykuł: Żeby odzyskać młodość i szczupłą sylwetkę ludzie wstrzykują sobie horm... Następny artykuł: Nowe niebezpieczne wyzwanie na Instagramie. Na czym polega „Vacuum Ch...

Ta panna młoda poważnie rozważała wymienienie jednej ze swoich druhen. Nie zgadniecie dlaczego

Panny młode często stawiają swoim druhnom wysokie wymagania, ale kobieta, której historię znaleźliśmy w mediach społecznościowych miała wobec swojej druhny absurdalne oczekiwania...

Zbliżający się ślub i wesele niektórym kobietom odbiera rozum. Są tak przejęte tymi wydarzeniami, że zapominają o ludzkich odruchach i cudzych uczuciach. Żeby tego dnia być najpiękniejszymi kobietami gotowe są potajemnie utuczyć swoje druhny lub jedną z nich poprosić o przełożenie operacji plastycznej. Pannie młodej, na której historię trafiliśmy na Facebooku, tak zależało na idealnie prezentujących się druhnach, że jedną z nich gotowa była wymienić na "szczuplejszy model"

Fot.: iStock

Zobacz także: Panna młoda poprosiła świadkową, aby usunęła ciążę. "Nie uważasz, że tak będzie dla ciebie lepiej?"

Panna młoda chce wymienić za grubą druhnę

Jedna z internautek opublikowała na Facebooku rozterki panny młodej proszącej o radę inne kobiety znajdujące się w konwersacji stworzonej dla mam dzieci chodzących do jednej klasy.

Moja przyjaciółka, która jest moją główną druhną, niedawno urodziła dziecko i nie zrzuciła ciążowej wagi - napisała panna młoda. - Wiem, że to nie jest łatwe, ale minęły już trzy tygodnie, a ona wygląda jakby wciąż była w ciąży. Nadal ma jeszcze trzy tygodnie żeby schudnąć, ale nie jestem pewna, czy to zrobi. Może nawet nie zmieścić się w sukienkę. Nie zgodzę się na jej ponowną przeróbkę. Sukienka i tak była już kilka razy zmieniana i ona powiedziała, że się w nią zmieści. Mam pytanie, czy jeżeli w dniu ślubu ona nie zmieści się w sukienkę, to będzie niewłaściwe, jeśli kimś ją zastąpię? Ktoś przyszedł mi już do głowy. Moja świadkowa powiedziała, że ma inną sukienkę na wszelki wypadek, ale ja za żadne skarby świata się na to nie zgodzę. Nie nabijam się z jej nadwagi, ale bez przesady. Mój ślub to tylko ten jeden dzień i nie pozwolę zniszczyć go jej i jej pociążowej nadwadze.

Internautka, która opublikowała screenshoota z tymi zwierzeniami podkreśliła w zamieszczonym przy nim opisie, że na przyszłą pannę młodą posypały się takie gromy, że - przytłoczona krytycznymi komentarzami - wycofała się z konwersacji.

Zobacz także: Niezwykła prośba panny młodej! Poprosiła, aby inne kobiety założyły...

Rozumiemy potrzebę kontrolowania, w jakim stroju pojawi się na ślubie główna druhna, ale ta panna młoda naszym zdaniem jednak przesadziła. Wymaganie od świeżo upieczonej mamy, że w sześć tygodni dojdzie do dawnej formy, jest co najmniej przesadą. I jaka z niej przyjaciółka, skoro jest gotowa wymienić bliską osobę na kogoś innego z tak błahego powodu, jak nadwaga?

A wy co myślicie o oczekiwaniach tej panny młodej?

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 22:15

Nasze propozycje