Poprzedni artykuł: Jaka jest twoja najpiękniejsza rola w życiu? Podsumowanie akcji L’Oréa... Następny artykuł: Kobiecie groziła utrata górnej wargi po powiększaniu ust!

Parodia „Początku” Męskiego Grania podbija internet. Ta kobieca wersja rozśmiesza do łez

Kobieta, , tagi: muzyka, viral
Baku Family powraca z kolejną parodią kultowej piosenki. Jej kobieca wersja Męskiego Grania może stać się prawdziwym hymnem walczących o smukłe ciało kobiet.

Malwina Bakalarz, youtuberka znana jako Baku Family i autorka parentingowego bloga Bakusiowa powraca w wielkim stylu. Wcześniej zachwyciła wszystkich swoją satyryczną wersją „Weź nie pytaj” Pawła Domagały, w której w zabawny sposób przedstawiła bolączki młodych rodziców, teraz skupiła się na odwiecznej walce kobiet z nadmiernymi kilogramami. Słuchając jej wymyślonego tekstu inspirowanego hitem Korteza, Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego pod tytułem „Początek” inaugurującego zeszłoroczne Męskie Granie aż trudno się nie zaśmiać.

Parodia „Początku” Męskiego Grania

„Początek” w kobiecej wersji nabiera zupełnie nowego znaczenia. Podobnie, jak to miało miejsce w poprzednim coverze Malwiny Bakalarz do hitu Pawła Domagały „Weź nie pytaj”, również w przypadku hitu Korteza, Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego satyryczna kobieca wersja z niezmienioną linią melodyczną utworu rozbawia do łez. Youtuberka w prześmiewczy sposób pokazała smutną rzeczywistość milionów kobiet, które tuż przed wakacjami starają się pozbyć zbędnego tłuszczyku, jednak ich starania kończą się na narzekaniu na własne ciało i odwiecznym „zacznę ćwiczyć za tydzień”.

Na biodrach tłuszcz, a uda całe w cellulicie. Pęka w szwach sukienka, znów się w nic nie wcisnę – śpiewa Malwina Bakalarz. Ja chcę być fit laska, chcę zrzucić tę oponę. Ja chcę biec co dnia, lecz wieje znów w złą stronę – dodaje.

Nic więc dziwnego, że w ciągu zaledwie czterech dni od publikacji filmu, cover Malwiny Bakalarz wyświetlono niemal 161 tys. razy. Również komentarze skłaniają nas do stwierdzenia, że jej piosenka zatytułowana „Fit laska – babskie granie” może stać się prawdziwym hymnem kobiet walczących ze zbędnym tłuszczykiem.

Nie trzeba było długo czekać, by pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy kobiet, które utożsamiają się z bohaterką teledysku.

Jesteś super. Skąd ty bierzesz te pomysły. Choćbym siebie widziała w tym teledysku – pisze jedna z użytkowniczek YouTube’a.

Genialna parodia :) tak bardzo dobrze opisuje mnie i..... mój związek ze słodyczami – dodaje inna.

Nie zabrakło również komentarzy porównujących cover Malwiny Bakalarz do oryginału.

I temat i melodia z męskiego grania wygrała internety! – komentuje jedna z internautek.

Uśmiałam się. Super oby więcej takich parodii – dodaje inna.

Trzeba przyznać, że satyryczny cover hitu minionych wakacji, może stać się prawdziwym hitem tych obecnych.

Zdjęcie: Screen YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:22

Nasze propozycje