Poprzedni artykuł: Poruszające wyznanie Kim Kardashian. To dlatego zdecydowała się na sur... Następny artykuł: To właśnie TO sprawi, że wasz seks będzie jeszcze lepszy!

Setki pasożytów zaatakowały jej oczy! To może się przytrafić także Tobie

Kobieta, , tagi: choroby oczu
Bakterie i pasożyty zamieszkały na jej rzęsach... Lekarze byli w szoku, gdy zobaczyli jej oczy pod mikroskopem!

Jeśli dawno nie prałaś poszewek na poduszki, po przeczytaniu historii będzie to pierwsza rzecz, jaką zrobisz. Chinka o imieniu Xu nie robiła tego przez aż pięć lat! Nie skończyło się to dla niej dobrze...

Pasożyty w gałce ocznej i na rzęsach

Niestety 62-letnia Xu w ogóle nie dbała o higienę i warunki, w jakich mieszka. Nieprane od kilku lat poszewki stały się siedliskiem bakterii oraz pasożytów. Kobieta nic sobie z tego jednak nie robiła. Od co najmniej dwóch lat piekły ją oczy. Pojawiło się również uciążliwe swędzenie, a spojówki były bardzo czerwone i często łzawiły. Mimo że te objawy występowały już od bardzo dawna, doszła do wniosku, że przyzwyczaiła się do tego dyskomfortu i jakoś z tym po prostu żyje.

Polecamy:Denerwują cię podrażnienia po goleniu? Wiemy, jak się ich pozbyć

Wizytę umówiła dopiero wtedy, gdy na linii rzęs pojawił się charakterystyczny osad. Kiedy wreszcie odwiedziła lekarza i opowiedziała o problemie, ten nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Szczegółowy wywiad pozwolił mu ustalić coś, czego jeszcze nigdy od żadnego pacjenta nie usłyszał. Badając wzrok kobiety specjalnym urządzeniem, które powiększa obraz gałki ocznej odkrył, że na każdej rzęsie "mieszkało" po co najmniej 10 pasożytów... Pod mikroskopem lekarz znalazł łącznie ponad setkę żywych nużeńców.

Zobacz także: Jakie składniki aktywne powinny zawierać kremy pod oczy?

Diagnoza? Zapalenie spojówek, powiek oraz podstawy rzęs. Jak podaje International Business Times, wdrożono specjalistyczne leczenie, dzięki któremu 62-latce udało się wyzdrowieć. Oczywiście nie tylko nieprana poszewka jest tutaj winowajcą. Również brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza w sypialni kobiety miał na to ogromny wpływ. Dzięki temu pasożyty miały idealne waruki do rozwoju.

Mamy nadzieję, że teraz częściej będziecie zmieniały poszewkę ;).

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:05

Zobacz także

Nasze propozycje