Poprzedni artykuł: Jak urządzić sypialnię? Inspiracje z Instagrama Następny artykuł: Czy picie wina ma wpływ na zajście w ciążę?

Paulina Sykut tańczy w sukience maxi z ciążowym brzuszkiem

Paulina Sykut jest już w siódmym miesiącu ciąży. Można się domyślić, że prezenterka czuje się bardzo dobrze, ponieważ nadal pracuje. W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" nawet... zatańczyła! Jak wyglądała w czerwonej sukni maxi na ramiączkach z ciążowym brzuszkiem?

Oczywiście same ocenicie, ale naszym zdaniem prezentowała się przeuroczo - elegancko i wdzięcznie. Uwagę zwracały nie tylko ładna buzia Sykut, zgrabne ramiona i opalenizna, ale przede wszystkim ciążowy brzuszek, który zawsze w pierwszej kolejności przykuwa wzrok. Prezenterka nadal pracuje u boku Krzysztofa Ibisza przy "Tańcu z gwiazdami". Ostatnio nawet zatańczyła ;) (co prawda bardzo delikatnie, co widać na Jej profilu na Instagramie, ale jednak!).

Jak Wam się podoba kreacja Sykut? I przede wszystkim co powiecie na temat Jej wyglądu w ciąży?

#suknia @jp_justpaul

Film zamieszczony przez użytkownika Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Tak naprawdę to pierwszy raz, kiedy wyraźnie została zaprezentowana ciąża prezenterki. Dotychczas za bardzo nie było widać brzuszka, albo... był umiejętnie maskowany stylizacjami :)

#przedpróbą #leżakowanie w #wieczorowej #sukience @tanieczgwiazdami @polsatofficial #makeup @magdapieczonkamakeup

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Zobacz także:  Księżna Kate w stylizacji za 44 tysiące złotych!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

6 czerwca 2020, 13:01

Nasze propozycje