Poprzedni artykuł: Będzie film „365 dni 2"! Znana jest już data premiery Następny artykuł: Julia Wieniawa ostro skrytykowana za film na TikToku

Pełnia Śnieżnego Księżyca - sprawdź, co oznacza i jak działa na twój znak zodiaku

Kobieta, , tagi: horoskop
Księżyc w Lwie, zwany Śnieżnym Księżycem posiada wyjątkową energię - skłania do spontaniczności, kreatywności, oddania się szaleństwu i zabawom. Dodaje życiowej energii i skłania do podejmowania zmian w swoim życiu.

Luty rozpoczął się wyjątkowym zjawiskiem - tak zwany Śnieżny Księżyc to pełnia, która zwiastuje dobre zmiany w życiu każdego z nas. Jest ona spod znaku Lwa, a Lew to kreatywność, miłość, wdzięk i romans, ale też gniew i nadmiar emocji. Ta energia będzie na nas oddziaływała aż do marca, kiedy to księżyc wejdzie w zdecydowanie spokojniejszy znak Panny - wtedy raczej zajmiemy się porządkami i przygotowaniami do wiosny. Wróćmy jednak do Lutowego Księżyca - jak oddziałuje on na poszczególne znaki zodiaku?

pełnia w lwie 2020

Zobacz także: Horoskop miłosny na luty 2020

Baran

Barany wyjdą ze strefy komfortu i pokażą ukochanej osobie, jak bardzo ją kochają i cenią. Pełnia w Lwie umożliwi im jeszcze mocniejsze przeżywanie uczuć. Jeśli wcześniej przeżywały jakieś wątpliwości względem kogoś bliskiego, teraz one znikną.

Byk

Dla Byków Śnieżny Księżyc oznaczał będzie miło spędzony czas w gronie rodziny. To dobry moment na to, aby zapomnieć o konfliktach z przeszłości i, tak jak w zwyczaju ma to Lew, po prostu celebrować wspólne chwile.

Bliźnięta 

Bliźnięta dzięki energii księżyca w końcu uwierzą w siebie i odnajdą swój potencjał. Objawi się to głównie w bardzo ważnej sferze życia dla Bliźniąt, czyli w pracy. Spontaniczność Lwa pozwoli im przyjąć nowe zlecenie albo zmienić pracę i wcale nie będą tego żałować!

Rak 

Dla Raków Lutowy Księżyc to moment, w którym powinny przyjrzeć się one swoim inwestycjom i wydatkom. Choć obecność księżyca w Lwie może sprzyjać spontanicznym wydatkom, Raki powinny mieć się na baczności, aby nie wpaść w długi.

Lew

Lew obudzi się do działania i odnajdzie w sobie dotychczas nieuświadomione pokłady energii. Już nie będzie miał ochoty na oglądanie seriali w domowym zaciszu, ale raczej na towarzyskie spotkania i rozwijanie nowych pasji.

Panna

Panna dzięki Śnieżnemu Księżycowi będzie zmotywowana. Podczas gdy zazwyczaj wiele stoi jej na przeszkodzie do zrealizowania planów, teraz wszystko będzie o wiele prostsze, a jej zapał nie opadnie aż do... następnej pełni.

Waga

Wadze ciężko będzie dojść do upragnionej równowagi, co może ją nieco niepokoić. Zaskoczą ją dotychczas nieuświadomione emocje, albo silne uczucia, na które wcześniej raczej sobie nie pozwalała.

Skorpion

Skorpion dzięki księżycowej energii bardziej niż kiedykolwiek wcześniej będzie chciał przejąć kontrolę nad swoim życiem. Z pozoru ryzykowne decyzje, ale mające na celu dojście do autonomii Skorpiona mogą się opłacać.

Strzelec

Strzelce będą teraz zdecydowanie pogodniejsze i pewniejsze siebie. Znów odnajdą sens życia i na moment zapomną o rzeczach, które wcześniej nie pozwalały im spać. 

Koziorożce

Koziorożce nie dadzą się mocno ponieść księżycowej energii. Nie zmąci ich nawet spontaniczność Lwa. Zauważą jednak światełko w tunelu swoich dotychczas niewyjaśnionych spraw. 

Wodnik

Wodnikom przez cały okres panowania księżyca w Lwie dopisywać będzie dobry humor. Trudno także będzie ich wyprowadzić z równowagi, a wręcz ich pozytywne nastawienie udzieli się wszystkim wokół.

Ryby 

Ryby w okresie Śnieżnego Księżyca powinny postawić na siebie i po prostu się rozpieszczać. W dodatku, nie będą miały z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Księżyc w Lwie wyzwoli w nich nieco egoizmu, na który zwykle sobie nie pozwalają. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie cierpią być w stałym związku!

Źródło zdjęcia głównego: Istock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 21:06

Nasze propozycje