Poprzedni artykuł: Martyna Wojciechowska znowu zostanie mamą! Następny artykuł: Masz bolesne miesiączki? Te błędy sprawiają, że czujesz się jeszcze go...

Takich perfum jeszcze nie było! Zamiast ozdobnego flakonu... pędzel kabuki

Nie flakon, nie perfumetka, nie sztyft i nawet nie chusteczka zapachowa - nadchodzą perfumy w formie... pędzla!

Tak interesującej nowości dawno nie widziałyśmy. Niszowa marka perfumeryjna Byredo stworzyła zapachy ukryte w... pędzlach. Tak, dobrze przeczytałyście - perfumy wyglądające jak elegancki pędzel kabuki są już dostępne w sprzedaży i przewidujemy, że mogą narobić sporo szumu. Jak to właściwie działa i dlaczego może okazać się hitem?

Byredo Kabuki Perfume - perfumy w formie pędzla

Prawie każda z nas ma swój ulubiony zapach, który lubi czuć na skórze przez cały dzień. Co prawda istnieją sposoby na przedłużenie trwałości perfum, jednak wiele kobiet i tak lubi odświeżać zapach co kilka godzin. I tutaj zaczynają się schody - o ile miniaturki i perfumetki bez problemu możemy nosić przy sobie, tak z większymi, szklanymi flakonami bywa to problematyczne. Są ciężkie, niszczą się i rysują oraz - co gorsza - ich zawartość może czasem wylać się w torebce. Raczej trudno też dyskretnie spryskać się perfumami w miejscu publicznym używając opakowania 50 ml ;)

Byredo postanowiło nieco ułatwić życie swoim klientkom, tworząc Kabuki Perfume - perfumy w formie drobniutkiego, niewidocznego proszku, który jest ukryty we wnętrzu pędzla kabuki. Jak to działa? Wystarczy przeciągnąć włosiem po skórze, by uwolnić zapach, który błyskawicznie osiądzie na jej powierzchni. Proste, wygodne i podobno eleganckie - w każdym razie pędzel bez wątpienia na taki wygląda. Taka precyzyjna forma aplikacji ma też zapewniać większą trwałość perfum, również dlatego, że możemy je aplikować bez kłopotu nawet kilka razy dziennie.

Póki co Byredo oferuje trzy zapachy zaklęte w pędzlu - wśród nich znalazła się najbardziej rozpoznawalna propozycja tej marki, kultowa Gypsy Water. Cena jest raczej niebagatelna - Kabuki Perfume zawierający 7 g perfumowanego proszku to koszt 45 euro (ok. 200 zł). Producent zapewnia, że możemy je bezpiecznie nosić ze sobą w torebce, przewozić samolotem i po prostu zawsze trzymać na podorędziu, bez ryzyka, że dojdzie do jakiegoś nieprzyjemnego wypadku.

Co sądzicie o perfumach w pędzlu? Chciałybyście wypróbować taki gadżet?

Zobacz też: Prawie 8 tysięcy kobiet czeka w kolejce na... krem z sieciówki! Dlaczego budzi takie pożądanie?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: iStock

Polecamy też wysoko oceniane wody toaletowe i perfumowane z KWC - warto poznać te zapachy:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:43

Zobacz także

Nasze propozycje