Poprzedni artykuł: Każdy facet marzy o tym w łóżku... 5 sposobów na to, jak zostać mistrz... Następny artykuł: Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się ta dziewczyna, by... podobać się fa...

Melania Trump ma sobowtóra? I to w czeskiej telewizji - internauci są zachwyceni! Zobaczcie te zdjęcia

Kobieta,
,
, tagi: instagram, Melania Trump
Ta czeska prezenterka telewizyjna jest łudząco podobna do Melanii Trump - jej zdjęcia robią furorę na Instagramie!

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra i to nie jednego - niedawno przekonała się o tym młoda Amerykanka, która spotkała swoje "lustrzane odbicie" w trakcie zakupów. Jednak nie da się ukryć, że największe zainteresowanie wzbudzają osoby podobne do znanych postaci. Kimś takim jest czeska prezenterka Petra Svoboda, która niespodziewanie znalazła się w centrum uwagi internautów. A wszystko to dlatego, że łudząco przypomina żonę prezydenta Trumpa,Melanię!

O 34-letniej dziennikarce z Pragi zrobiło się głośno po tym, jak pracująca z nią wizażystka Eva Ceralova opublikowała na Facebooku zdjęcie  koleżanki, na którym ta wygląda niczym siostra-bliźniaczka Amerykanki (która zresztą pochodzi ze... Słowenii). Internauci błyskawicznie podchwycili niezwykłe podobieństwo obu pań a media już ochrzciły Petrę mianem "czeskiej Melanii". Nie da się ukryć, że coś w tym jest - zobaczcie te zdjęcia!

Źródło zdjęcia: Facebook

Mimo podobieństwa do jego żony, Petra nie należy jednak do grona sympatyków prezydenta Trumpa. W mediach społecznościowych napisała, że  "chętnie wyjaśniłaby Donaldowi, jak powinien zachowywać się dżentelmen". Jej fani nie kryją nadziei, że być może w przyszłości Petra będzie miała okazję przeprowadzić wywiad z prezydentem - to dopiero byłoby ciekawe.

Zobacz też: Poważna wpadka Melanii Trump - to zdjęcie wywołało burzę...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

31 marca 2020, 16:08

Nasze propozycje