Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan zakpiła z Kingi Rusin na Instagramie Następny artykuł: Internauci wyśmiewają Anitę z „ŚOPW”: „chyba za dużo kwasu”. Gwiazda o... Advertisement

Sprawdź, jak w teście Wizażanek wypadła szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean Smart!

Kobieta,
Białe zęby i zdrowy uśmiech bez konieczności wizyty u dentysty? To możliwe! Sprawdź, jak Recenzentki oceniły szczoteczkę marki Philips!

Piękne zęby to marzenie wielu kobiet. Jak się okazuje, nie musisz wydawać gigantycznych sum na wizyty u stomatologa. Wystarczy odpowiednia higiena, by twój uśmiech zachwycał. Wizażanki przetestowały niedawno szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Diamond Clean Smart. Jak ją oceniły? Przekonajcie się same!

Philips Sonicare Diamond Clean Smart

To najnowsza szczoteczka w portfolio marki Philips. Czy najlepsza? Zdecydowanie tak! Sonicare Diamond Clean Smart to wyjątkowa skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej i bezpieczeństwo w kwestii dbałości o dziąsła, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, a także testem Wizażanek. Recenzentki doceniły ją za niezawodną technologię, inteligentne czujniki, dokładną higienę jamy ustnej, a także za design! Jak się okazuje Philips Sonicare Diamond Clean Smart to dla wielu Testerek nie tylko białe zęby, ale większa pewność siebie i piękny, zdrowy uśmiech. Urządzenie jest jedyną szczoteczką zaakceptowaną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Wykonuje aż 62 000 ruchów na minutę. Co najlepsze - wystarczą tylko 3 dni, by zęby były bielsze1

To nie koniec. Philips Sonicare Diamond Clean Smart jest też w stanie usunąć do 10 razy więcej płytki nazębnej nawet z trudno dostępnych miejsc w porównaniu z tradycyjną szczoteczką manualną2.

Jest  jednocześnie wyjątkowo delikatna - badania potwierdzają, że osoby, które używały systematycznie szczoteczki Philips miały 7 razy zdrowsze dziąsła i to już w 2 tygodnie3.

5 programów czyszczenia

Ty sama decydujesz, jaki efekt jest dla ciebie najważniejszy. Wszystko zależy od twoich potrzeb lub problemów z jamą ustną. Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean Smart zapewnia aż 5 programów, a technologia BrushSync automatycznie dopasowuje program czyszczenia do rodzaju końcówki. 

  1. Tryb Clean (czyszczenie) - trwa 2 minuty i umożliwia dokładne czyszczenie.
  2. Tryb White + - trwa 2 minuty 40 sekund i zalecana jest w nimi końcówka Premium White.
  3. Tryb pielęgnacji dziąseł - to program trwający 3 minuty i 30 sekund, w którym zaleca się użycie końcówki Premium Gum Care.
  4. Tryb DeepClen + - jego długość zależy od tego, czy korzystasz z aplikacji Sonicare. Jeśli tak, to tryb trwa 2 minuty, a sygnalizator postępu włącza się co 20 sekund. W przypadku braku połączenia z aplikacją DeepClen + trwa 3 minuty i sygnalizator włącza się co 30 sekund.
  5. Tryb TongueCare - to 20-sekundowy tryb, w który zalecana jest końcówka Tongue Care +.

Dodatkowo w szczoteczce Philips Sonicare DiamondClean Smart dostępne są 3 poziomy intensywności szczotkowania (niski, średni i wysoki). Moc zostaje wybrana automatycznie w zależności od końcówki, którą podłączysz do szczoteczki. Oczywiście można ją zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od potrzeb. 

Inteligentne czujniki

Czasem obawiasz się, że myjesz zęby zbyt krótko lub za mocno? Teraz to Philips Sonicare Diamond Clean Smart pomyśli za ciebie. Dzięki inteligentnej aplikacji i technologii Smart Sensor higiena jamy ustnej stanie się prostsza. Wszystko za sprawą czujników:

  • Czujnik ścierania pomaga dopasować technikę mycia zębów do szkliwa
  • Czujnik siły nacisku informuje, gdy zbyt mocno dociskasz szczoteczkę do zębów
  • Czujnik lokalizacji informuje, gdy dane miejsce zostało już wystarczająco wyszczotkowane
  • Funkcja Touchup sygnalizuje, gdy pominiesz jakiś obszar jamy ustnej

Szczoteczka bezpieczna dla… każdego?

Tak! Ze szczoteczki może korzystać każdy, nawet osoby z aparatem, koronami, czy implantami. 

Ponadto Philips Sonicare to szczoteczki rekomendowane przez specjalistów: Polskie Towarzystwo Ortodontyczne, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Philips Sonicare to także jedyna szczoteczka soniczna zaakceptowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne4.

Jak szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean Smart oceniają Wizażanki?

Nasze Recenzentki jak zawsze skrupulatnie oceniły produkt, który otrzymały do testów. Pod uwagę wzięły nie tylko kwestie technologiczne, ale i te wizualne. Czy szczoteczka soniczna marki Philips Sonicare przypadła im do gustu? Czy ich zęby stały się bielsze i zdrowsze? Te opinie zdradzają wszystko! 

Szczoteczka jest bardzo wygodna i poręczna w użytkowaniu – w porównaniu do szczoteczki manualnej nie musimy się zbytnio „namachać” przy szczotkowaniu zębów :D Już po pierwszym  użyciu wyraźnie było czuć, że zęby są „gładsze” i dobrze doczyszczone. Trochę dziwne uczucie, jednakże bardzo przyjemne. Po tygodniu stosowania widać wizualną różnicę w kolorystyce zębów
– szczoteczka pierwszorzędnie usuwa przebarwienia 
- komentuje velvet900.

Sama szczoteczka jest bardzo poręczna, wygodna w użyciu i przyjazna dla użytkownika. (...) Urządzenie wyposażone jest w system inteligentnego rozpoznawania główek, który automatycznie dopasowuje do nich odpowiedni program oraz poziom intensywności. Jest to naprawdę spore ułatwienie, ponieważ szczoteczka sama dba o to, aby jej ustawienia były optymalne i pomagały nam osiągać jak najlepsze rezultaty :)
-mówi mcblondi.

Samo szczotkowanie to czysta poezja. Po użyciu nie mam wrażenia zdartego szkliwa (jak to często miałam przy szczoteczkach elektrycznych). Bardzo pomocna jest tutaj aplikacja, która np. kontroluje siłę nacisku. Pozwala mi to optymalnie zadbać o zdrowe i piękne zęby, nie podrażniając ich. Etui dołączone do zestawu jest bardzo przydatne w podróży, a ładowanie przez postawienie w kubku to olbrzymia wygoda. Plus za długą pracę na baterii 

- ocenia ajandatsw.

1. Dotyczy usuwania przebarwień powierzchniowych; z rączką Philips Sonicare z główką W3 Premium White w trybie White+, z użyciem wiodącej pasty wybielającej.

2. Z rączką Philips Sonicare w trybie Clean z główką C3 Premium Plaque Defence

3. Z rączką Philips Sonicare z główką G3 Premium Gum Care w trybie Gum Health i w porównaniu do szczoteczki manualnej. Na podstawie wskaźnika krwawień dziąseł (GBI). 

4. Dla modeli: Philips Sonicare Diamond Clean Smart, Philips Sonicare Protective Clean 6100; w 2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Philips 

Zdjęcia: Instagram


Nasze propozycje