Poprzedni artykuł: To właśnie te zawody są najseksowniejsze według Tindera! Też znajdujes... Następny artykuł: Pamiętacie uroczą Adę Szulc z pierwszej edycji programu 'X Factor'? Zo...

"Piękna i Bestia" w kinach od 17-go marca. Ujęcia z planu... czarują!

Kobieta, , tagi: filmy
Na tę premierę czekamy od dawna. Dzięki ponownej ekranizacji baśniowego hitu, każda z nas ma szansę po raz kolejny poczuć się jak dziecko. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać po "Pięknej i Bestii":)

Dawno, dawno temu był sobie przystojny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię, a służących w przedmioty codziennego użytku. Zaklęcie straci moc tylko wtedy, gdy młodzieniec nauczy się kochać ludzi i okaże się godzien ich miłości, zanim opadnie ostatni płatek zaczarowanej róży…

Znana fabuła i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej adaptacji animowanego klasyka „Piękna i Bestia” z fenomenalną gwiazdorską obsadą z udziałem: Emmy Watson, Dana Stevensa, Luke’a Evansa, Kevina Kline’a, Josha Gada, Ewana McGregora, Stanleya Tucciego, Audry McDonald, Gugu Mbatha-Raw, Hattie Morahan, Nathana Macka, Iana McKellena i Emmy Thompson.

Film wyreżyserował Bill Condon, a scenariusz do niego napisali Stephen Chbosky i Evan Spiliotopoulos na podstawie animacji z 1991 r. Za muzykę odpowiada Alan Menken. W filmie usłyszymy nowe nagrania piosenek znanych z pierwowzoru autorstwa Menkena i Howarda Ashmana oraz trzy nowe utwory skomponowane przez Menkena i Tima Rice’a. Film wyprodukowali David Hoberman i Todd Lieberman z Mandeville Films, a Jeffrey Silver, Thomas Schumacher i Don Hahn byli producentami wykonawczymi.

W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z filmu. Kto się wybiera do kina?

Oto pełna obsada: 

EMMA WATSON- Bella
DAN STEVENS- Bestia
LUKE EVANS- Gaston
KEVIN KLINE- Maurycy
JOSH GAD-  Le Fou
EWAN McGREGOR- Płomyk
STANELY TUCCI- Cadenza
AUDRA McDONALD- Madame De Garderobe
GUGU MBATHA-RAW- Puf Puf
HATTIE MORAHAN- Agata
NATHAN MACK- Bryczek
IAN McKELLEN- Trybik
EMMA THOMPSON- Pani Imbryk

Czas trwania filmu: 129 minut

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 05:15

Zobacz także

Nasze propozycje