Poprzedni artykuł: Wakacyjny numer Flesz Uroda już w kioskach! Następny artykuł: 5 sposobów marnowania czasu i energii

Pięknie Prosty ROświat Różeny Opalińskiej

Kobieta,
,
, tagi: samsung
Jak odnaleźć się w świecie mody, jak wybrać to, co warte uwagi, co jest dobre jakościowo, gdzie smacznie zjeść i co warto zobaczyć? Na te i inne pytania, w iście letnim stylu, przychodzi z odpowiedzią Różena Opalińska, znana jako RO - nowa ambasadorka projektu Pięknie Proste. RO podzieli się z czytelniczkami bloga swoją wiedzą i doświadczeniem, a także wrodzonym darem przewidywania szeroko pojętych trendów. Będzie możliwość śledzenia ciekawych lifestyle’owych news’ów ze świata mody oraz przekonania się jak zaczerpnąć inspiracji, by w prosty sposób uczynić swoje codzienne życie piękniejszym dzięki nowym technologiom.

Różena Opalińska to dyrektor kreatywna, stylistka mody i mama małej Apolonii. Pracowała dla najbardziej uznanych magazynów w Polsce, między innymi Twój Styl, ELLE, Fashion Magazine. Współpracowała także z topowymi projektantami oraz markami m.in. Maciejem Zieniem, Łukaszem Jemiołem, BOHOBOCO, La Mania, Femi Pleasure, Risk made in Warsaw czy Mokobelle. Stworzyła jeden z najbardziej popularnych magazynów on-line o tematyce fashion&lifestyle. Przy okazji rozwijania swoich pasji, do których oprócz mody należy zaliczyć podróże, dobrą kuchnie i bycie fit mamą, stworzyła swój własny unikalny styl, który za pomocą ciekawych i pięknych zdjęć publikuje na Instagramie, Pintereście czy Facebooku jako #dayRO i #ROstyle.

Samsung

Na blogu Pięknie Proste będę przedstawiać swoją wizję na to jak wygląda RO dzień. Wykorzystując moje poczucie estetyki, umiejętność tworzenia kolaży oraz zestawiania prostych elementów, które w finalnej kompozycji stworzą piękny obraz. Spotkania z ciekawymi osobami, nietypowe miejsca, fascynacja przedmiotami, niebanalnie podejście do życia: dla czytelniczek bloga Pięknie Proste będę tropić trendy, więc wiatr w żagle i kierunek nowe technologie w służbie współczesnej kobiety!” – zapowiada Różena Opalińska, aktualna ambasadorka Pięknie Proste. Dodatkowo, Różena zdradzi swój przepis na zachowanie fit sylwetki, gdy jest się mamą. Temat Fitmummy i RObaby na pewno zainteresuje wszystkie przyszłe i młode mamy, które łączą własną realizację zawodową z opieką nad dziećmi. RO podpowie jak zaszczepić w małym człowieku zdrowe odżywianie, dobry styl i miłość do sztuki. Zabierze nas także na ciekawe, specjalnie wyselekcjonowane wydarzenia: od targów śniadaniowych, wystaw w galeriach i pokazy mody oraz wiele innych niespodziewanych atrakcji, w których będzie brała udział.

Samsung

#pieknieproste to platforma, która już od ponad roku odkrywa przed czytelniczkami świat technologii od kobiecej strony. Ambasadorki na blogu opisują jak technologia pomaga im w codziennym życiu i w ten sposób przybliżają ją innym kobietom. Ciekawe historie i sylwetki inspirujących, przedsiębiorczych kobiet, które doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii. Projekt powstał w celu pokazania polskim kobietom, że technologia to nie tylko domena mężczyzn i że w zmieniającym się szybko świecie może ona być naszą przyjaciółką i sprzymierzeńcem. #pieknieproste opiera się na przystępnych treściach opartych o prawdziwe, codzienne doświadczenia naszych ambasadorek. Dotychczas akcję sygnowały swoim nazwiskiem – projektantka mody - Rina Cossack, lekkoatletka - Ania Jagaciak, założycielki FEMI PLEASURE – Ania i Kamila Nawarkiewicz, autorka bloga Mammamija – Ania Rutkowska, ilustratorka – Agata Nowicka, artystki Maria Sadowska z mamą Lilianą Urbańską oraz trenerka personalna Kasia Wolska. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywała nie tylko niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsung, ale także dzieliła się listą przydatnych aplikacji oraz gustownych akcesoriów. Od niedawna na platformie, ambasadorkom towarzyszy Roxy – trenerka techologiczna #pieknieproste, która prowadzi vloga, na którym przedstawia najciekawsze funkcjonalności i nowinki technologiczne produktów Samsung. Platforma blogowa #pieknieproste to również miejsce gdzie organizowane są wyjątkowe konkursy dla Czytelniczek oraz publikowane najświeższe newsy związane z akcją.

Samsung

Żeńska końcówka rodzajowa w słowie technologia zachęca do stwierdzenia, że mamy do czynienia z kobietą! Różena Opalińska z racji swojego zawodu jest inspiracją dla wielu pań, liczących się z jej opinią i postępujących według wskazówek, którymi chętnie się dzieli. RO często podkreśla jak bardzo istotne są kobiety: córka, przyjaciółki, fanki, a teraz także czytelniczki #pieknieproste. To właśnie im chce pokazać pięknie prostą stronę współczesnych technologii. Gorąco zapraszamy do odwiedzania bloga oraz polubienia profilu dedykowanego projektowi na Instagramie” – zachęca Olaf Krynicki, rzecznik Samsung.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 00:59

Zobacz także

Nasze propozycje