Poprzedni artykuł: Kierunek wakacje! O czym pamiętać planując wyjazd? Następny artykuł: Księżna Kate i królowa Elżbieta cierpią na tą samą przypadłość

Ola Ciupa przeszła nieudaną operację powiększenia piersi? Fani: 'Chyba trochę Ci się implant przesunął'

Kobieta,
,
, tagi: Ola Ciupa
Piersi Oli Ciupy od dawna budzą zachwyt wśród męskiej części jej fanów. Czy ostatnio prezenterka zdecydowała się je powiększyć? Zobaczcie zdjęcia.

Biust Aleksandry Ciupy nigdy nie należał do najmniejszych. Kiedy fani dopytywali się w komentarzach na Instagramie, czy to jej naturalne piersi, zawsze odpowiadała twierdząco. W ostatnim czasie coś się chyba jednak w tej kwestii zmieniło, bo na najnowszych fotografiach piersi prezenterki są nie tylko zauważalnie większe, ale znacząco się od siebie różnią...

Co się stało z piersiami Oli Ciupy?

Ne da się ukryć, że Ola Ciupa przeszła ogromną metamorfozę. Celebrytka nie przepada chyba jednak za swoimi dawnymi zdjęciami, bo zrobiła wszystko, aby zniknęły z sieci. Od kiedy stała się sławna, zaczęła mocno ingerować w urodę. Oprócz tego, że regularnie powiększa usta, zarzuca się jej również wypełnienie podbródka implantem oraz wyszczuplenie linii żuchwy. Mówi się także o wypełnianiu policzków oraz botoksie. Ostatnio gorącym tematem stał się również dekolt prezenterki.

Wiadomo, wygląd piersi to również kwestia dobrania odpowiedniego biustonosza czy bikini. W tym drugim Ola Ciupa ma zdecydowanie najwięcej zdjęć, więc łatwo ocenić, jak na przestrzeni lat zmienił się biust prezenterki. Wybrałyśmy takie, których krój jest luźny i widać, że nie posiadają żadnych push-upów.

Pierwsze zdjęcie pochodzi z grudnia 2017 roku, a drugie z 11 lutego 2019 roku:

Zdjęcie: Instagram.com/ola_ciupaInstagram.com/ola_ciupa

Różnicy nie da się nie zauważyć. Jednak o ile na zdjęciu z lutego piersi Oli Ciupy wyglądają jeszcze bardzo naturalnie, o tyle jedna z najnowszych fotografii ukazuje już coś niepokojącego. Przyglądając się dekoltowi prezenterki, doszłyśmy do wniosku, że powody, dla których biust prezenterki wygląda niesymetrycznie, mogą być trzy:

  1. Ostre światło w połączeniu z filtrem na zdjęciu dało dodatkowy cień.
  2. Piersi Oli Ciupy zostały niepoprawnie wykonturowane i bronzer zbił się w wielką plamę.
  3. Prezenterka przeszła nieudaną operację powiększenia biustu i zaczynają pojawiać się pierwsze defekty.

Najbardziej prawdopodobna opcja to według nas ta ostatnia. Bardzo podobny problem miała jedna z sióstr Godlewskich. Kiedy zdjęcie ujrzało światło dzienne, internauci natychmiast dopatrzyli się charakterystycznego zagłębienia, które widać również u Oli Ciupy. Lewa pierś układa się bardziej naturalnie. Z prawą natomiast jest coś nie tak, co zauważyli fani:

- Ten drugi większy, choć pierwszy bardziej chirurgowi do pączka podobny wyszedł.

- Coś na pierwszym zdjęciu jest nie tak.

- Na tym 1 chyba trochę Ci się implant przesunął.

- Krzywo zrobione. Na starość będzie to wyglądało fatalnie. Kasa uderza do głowy i ludzie nie mają na co wydawać to wydają na głupoty...

W naszej galerii znajdziecie inne zdjęcia, na których widać, że piersi Oli Ciupy nie wyglądają tak samo jak dawniej. Jaki powód tej zmiany obstawiacie?

Zdjęcie główne: Instagrm.com/ola_ciupa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:05

Nasze propozycje