Poprzedni artykuł: Konkurs: zdobądź wyjątkowy dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx z wkładem... Następny artykuł: Nie zdążyłaś kupić prezentu na Mikołajki? Mamy propozycje last minute...

Sylwia Grzeszczak pokazała córeczkę! To pierwsze takie zdjęcie ;)

Kobieta,
,
, tagi: Sylwia Grzeszczak
Bogna właśnie skończyła roczek i jest już naprawdę duża. Czy po rodzicach odziedziczy talent muzyczny?

To równy rok temu Sylwia Grzeszczak i Liber zostali rodzicami. Do tej pory dość skrzętnie ukrywali córeczkę przed czujnymi paparazzi, ale teraz mama postanowiła sama się nią pochwalić.

Sylwia Grzeszczak umieściła na swoim Facebooku urocze zdjęcie, na którym trzyma dziewczynkę na kolanach i razem oglądają próbę muzyczną. Fotografia została opatrzona podpisem:

Nawet nie wiem kiedy to minęło.... :) Roczek

Jak można się domyślać, pod fotografią posypały się życzenia urodzinowe i gratulacje. 

"Poważnie? To już Roczek? Jeju Ale to szybko Minęło Dużo Szczęścia, Miłości, Słodyczy, rozrabiania Dużo Zdrówka dla Malutkiej z okazji Tak Ważnych Pierwszych Urodzinek ❤❤"

"Wszystkiego najlepszego dla Bogny!!! Zdrówka przede wszystkim!! Żeby kiedyś poszła w ślady mamy i taty i też osiągała takie sukcesy robiąc to, co kocha!!  "

"Wszystkiego dobrego dla Bogny! Widać Mała idzie w ślady zdolnej Mamy. Cieszę się, że jesteś szczęśliwa, bo i mi się Twoje szczęście udziela. Niech się Córa dobrze chowa, pomyślności! ❤"

My również dołączamy się do życzeń:)

Zobaczcie także:  Grzegorz Krychowiak zostanie tatą? Prosi o pomoc w wyborze imienia dla dziecka!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:03

Zobacz także

Nasze propozycje