Poprzedni artykuł: Wybierz pieczywo, a powiemy ci... jaka jesteś ;) Chlebowy test osobowo... Następny artykuł: Dieta czy anoreksja? Agnieszka Chylińska w szczerym wywiadzie tłumaczy...

Pierwszy butik Diora w Polsce? Tak, tak, tak :) Jeszcze w tym roku!

Kobieta, , tagi: dior
Sklep kolejnej luksusowej marki pojawi się w Warszawie! I co najważniejsze, zdążymy tam zrobić świąteczne zakupy. Jaki adres będzie miał nowy butik Diora?

Francuski dom mody otworzy swój butik w warszawskiej Galerii Mokotów w ekskluzywnej strefie "The Designer Gallery". Tę informację potwierdził zarząd Parfums Christian Dior Polska. Co znajdziemy w tym butiku? Nie będzie tam ubrań czy akcesoriów. To miejsce dla fanek urodowej oferty marki. Dostępne tam będą bowiem kosmetyki do makijażu oraz kultowe perfumy Diora. Na miejscu będzie można zasięgnąć także porad wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji.

Co więcej, to nie tylko pierwszy taki butik w Polsce, ale jeden z pierwszych w Europie! Salon będzie otwarty jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. 

To nas bardzo cieszy, bo ostatnio to nie jedyna światowa marka, która zdecydowała się otworzyć swój salon w naszym kraju. Niedawno na polskim rynku pojawiły się bowiem takie brandy jak: Uterque, &OtherStories, Steve Madden czy Forever 21.

Czy już zaczęłyście robić... listę świątecznych marzeń właśnie z tego sklepu ;)?

Diorshow Mono - 30 essentials to bring eyes the impact of intense colors & effects. @diormakeup #diorshowbackstage

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dior Official (@dior)

Zobaczcie także:  Reklama Kenzo nie jest jedyną, którą warto znać i zapamiętać 

Foto: Instagram@dior

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:21

Zobacz także

Nasze propozycje