Poprzedni artykuł: Jak 32 lata później wygląda 'Ania z Zielonego Wzgórza'? Zobaczcie, jak... Następny artykuł: 'Nie zasypiam bez leków nasennych i to mocnych' - Justyna Kowalczyk o...

Zatańczyli na własnym ślubie układ z 'Dirty Dancing'! Co za widowisko!

Kobieta, , tagi: wesele
Ten pomysł na pierwszy taniec z muzyką i układem z filmu "Dirty Dancing" jest genialny! Wideo z wesela tej pary to hit internetu!

Pierwszy taniec spędza sen z powiek każdej pannie młodej. No, bo umówmy się, mężczyźni chyba nieszczególnie przejmują się tą częścią wesela... ;) O swoich rosterkach piszecie w jednym z wątków na naszym wizażowym forum. Pytacie tam między innymi o idealną piosenkę, układ taneczny i skąd wziąć pomysł na oprawę. Ale wystarczy odrobinę uruchomić wyobraźnię, jak zrobili to Ania oraz Maciek.

Pierwszy taniec Ani i Maćka

Para podeszła do kwestii pierwszego tańca bardzo kreatywnie. Młodzi wymyślili, że przebiorą się za głównych bohaterów filmu "Dirty Dancing" i nauczą się układu tanecznego, który aktorzy zaprezentowali do kultowej już piosenki "Time of my life".

Ten układ choreograficzny obejrzało już prawie pięć milionów internautów! Patrząc na to nagranie wcale nas nie dziwi tak ogromna popularność tego wideo. Tylko zobaczcie jak para młoda świetnie się bawi:

Wyjątkowy pierwszy taniec

Ale Ania i Marcin to nie pierwsza polska para, której weselny taniec stał się bardzo popularny. U Malwiny i Daniela furorę zrobił przezabawny układ, w którym to pan młody postanowił zaskoczyć żonę. Para i goście bawili się przednio, podobnie jak zresztą na weselu Agnieszki Radwańskiej. Nagrany ukratkiem pierwszy taniec młodej pary był nie lada zaskoczeniem dla wszystkich obecnych na sali!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury. 

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Perfekcyjny makijaż ślubny zagwarantujesz sobie, stosując mgiełkę utrwalającą:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:10

Zobacz także

Nasze propozycje