Poprzedni artykuł: Gwiazda serialu "M jak miłość" wzięła ślub! Wyglądała przepięknie Następny artykuł: Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta? Grozi, że opublikuje swoje d...

Biedronka otwiera swój pierwszy outlet! Kosmetyki kupisz taniej aż o... 80 procent!

Kobieta, , tagi: promocje, Biedronka
To prawdziwa niespodzianka dla klientów sieci Biedronka. Teraz zrobimy zakupy w dyskoncie jeszcze taniej!

To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Spółka Jeronimo Martins postawiła na zupełnie nowy format swojego kultowego sklepu, w którym pełnowartościowe produkty pochodzące z poprzednich kolekcji kupimy aż o 80 proc. taniej.

Pierwszy w Polsce Outlet Biedronki

Drzwi do pierwszego w Polsce outletu Biedronki zostały otwarte. 12 lipca w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 390 (obok Galerii Dębiec) powstał pierwszy tego typu sklep, który jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Jak mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka, outlet to propozycja dla klientów zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. Wyjaśnił również, że to nowy format sklepu, w którym kupimy pełnowartościowe produkty przemysłowe pochodzące z poprzednich kolekcji, sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki aż do 80% taniej niż w innych sklepach Biedronka. Przedstawiciele spółki podkreślają również, że do oferty outletu regularnie będą trafiać nowe sezonowe produkty w bardzo konkurencyjnych cenach.

W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Jakub Klimczak.

Przeczytaj także: Ten kosmetyk z Biedronki za 5 zł pozwoli ci bezstresowo przetrwać największy upał

Wśród aktualnych promocji znajdziemy m.in. zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury multimedialnej czy myszy optycznej) w cenie 24,99 zł/zest. (50% taniej), wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. (25% taniej), czy mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł/zest. (50% taniej). Fani majsterkowania znajdą w tam także narzędzia, które uzupełnią domowy warsztat, a także szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego. Warto pamiętać, że prezentowana oferta promocyjna obowiązuje wyłącznie w outlecie sieci Biedronka w Poznaniu.

Póki co nie wiadomo, czy przedstawiciele spółki Jeronimo Martins planują również rozszerzyć działalność outletów na inne miasta, szczególnie, że Biedronka Outlets mogą stanowić prawdziwą konkurencję dla innych dyskontów spółki.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 03:57

Zobacz także

Nasze propozycje