Poprzedni artykuł: Poszła nago na randkę z Tindera. Najzabawniejsze, że... chłopak nawet... Następny artykuł: Powstały majki na okres. Wyglądają prawie jak Calvin Klein i zastępują...

Piotr Stramowski pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Fani: 'Kawał chłopa!'

Kobieta, , tagi: piotr stramowski
Dzisiaj przystojniak i jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Patryka Vegi, a w dzieciństwie? Zobaczcie urocze zdjęcie Piotra Stramowskiego z czasów, kiedy miał zaledwie kilka lat.

Piotra Stramowskiego obecnie możemy oglądać na ekranach kin w filmie "Kobiety mafii" w roli namiętnego gangstera, wcześniej serca kobiet zdobywał m.in. w roli policjanta w Pitbullu. Słysząc to nazwisko, większość z nas ma przed oczami przystojnego bruneta z brodą, lecz jaki był w dzieciństwie? Czy już wtedy można było przypuszczać, że wyrośnie na amanta? 

Polecamy:  Większość kobiet marzy o Christianie Greyu, ale spójrzcie tylko na ciacho z drugiego planu...

Piotr Stramowski w dzieciństwie

Aktor zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jakim uroczym malcem był dwie dekady temu. Na fotografii pozuje na plaży w kąpielówkach, koszulce na ramiączkach i  okularach przeciwsłonecznych. Nic zatem dziwnego, że fani w komentarzach widzą analogię z serialem "Słoneczny patrol":) To jednak nie wszystko. Teraz niejeden mężczyzna może mu pozazdrościć umięśnionego ciała, a w dzieciństwie był... raczej pulchniutki!

Polecamy:  Trafił zza biurka na okładki magazynów. Wszystko dzięki spektakularnej metamorfozie

"Kawał chłopa ! "
"Pulchniutki the Boss "
"Ale grubaseł ☀️" - czytamy w komentarzach.

To jednak nie jest pierwsze zdjęcie z dzieciństwa, które opublikował aktor. Na początku tego roku dodał zdjęcie z ojcem z czasu, kiedy miał zaledwie kilkanaście miesięcy. Wtedy wszyscy zwrócili uwagę na fakt, że przystojny aktor był kiedyś... blondynem!

Polecamy:  Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie sprzed ponad 10 lat. Nie wszyscy fani ją rozpoznali!

Jak wam się podoba Piotr Stramowski jako dziecko? Powiedziałybyście, że wyrośnie na takiego przystojniaka? ;)

Zobacz także: Piotr Stramowski rozbiera się i śpiewa o… masturbacji! Musicie zobaczyć ten skecz

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:29

Zobacz także

Nasze propozycje